|
| | Politika viccek| Festő | A festő rászól a folyamatosan beszélő politikus modelljére:
- Még egy szó és olyannak festem le, amilyen.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3201 értékelés alapján 3.83 pont) | | |
|
| Gorbacsov hazalátogat | Gorbacsov hazalátogat a szülőfalujába és találkozik régi ismerősével, a falu legöregebb emberével, Iván Kuzmicsovval.
- Iván bátyám, van maganák videója?
- Hogyne, még Hi-Fi tornyom is van.
- És Tv-je van-e?
- Hát persze, színes.
- És tudja ki vagyok én?
- Te vagy a tegnap érkezett amerikai újságíró.
- Iván bátyám, hát nem ismersz meg? Gorbacsov vagyok!
- Akkor meg mit hülyéskedsz, tudod jól, hogy még villany sincs az egész faluban.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2854 értékelés alapján 4.2 pont) |
|
|
| Lenin és Mao | A szovjet-kínai ellentét idején a Szovjetunioba érkezik egy zsák mák, és egy cetli:
"Ennyien jövünk. Mao."
Ugyanez a zsák érkezik 2 hét múlva megdarálva Kínába, és egy cetli:
"Így küldünk vissza. Lenin."Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3588 értékelés alapján 4.05 pont) | | |
|
| Ceausescu viccek | - Miért nem divatosak manapság a Ceausescu viccek?
- Mert lelőtték a poénját...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2982 értékelés alapján 3.67 pont) | | |
|
| Urundi-Burundi | Tanárnő az 50-es években:
- Gyerekek, holnapra hozzatok be 100 Ft-ot, mert Urundi-Burundiban támogatnunk kell a pártszervezetet.
Másnap mindenki hozza pénzt, csak Pistike nem.
- Hát te miért nem hoztad a pénzt? - kérdezi a tanárnő.
- Az apukám azt üzeni, hogy Urundi-Burundiban nincs is pártszervezet.
1 hét múlva jön az újabb felszólítás:
- Gyerekek, holnapra hozzatok be 100 Ft-ot, mert Urundi-Burundiban támogatni kell a szakszervezetet.
Másnap mindenki hozza a pénzt, csak Móricka nem.
Most már kérdés nélkül mondja:
- Az apukám azt üzeni, hogy Urundi-Burundiban szakszervezet sincs.
Megint egy hét telik el:
- Gyerekek, hozzatok be holnapra 100 Ft-ot, mert Urundi-Burundiban 1 millió kisgyerek éhezik.
Másnap mindenki hozza a pénzt, Pistike viszont 300 Ft-ot ad.
- Apukám azt üzeni, belátja, hogy tévedett. Mert ahol egymillió kisgyerek éhezik ott biztos van pártszervezet is, meg szakszervezet is.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2261 értékelés alapján 4.19 pont) | | |
|
| Cirkusz és Parlament | - Mi a különbség a cirkusz és a Parlament között?
- ???
- A cirkuszban okos emberek hülyéskednek, a Parlamentben meg hülye emberek okoskodnak.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5511 értékelés alapján 4.23 pont) | | |
|
| Halálhír | Az újságárust nyugtalanítja, hogy egyik vásárlója minden reggel megveszi a Szabad Nép-et, rápillant a címoldalra, és aztán olvasatlanul bevágja a közeli szemétládába. Egy reggel halkan odaszól:
- Miért veszi meg, ha el se olvassa? Mit keres benne?
- Engem csak a halálozási hír érdekel.
- Dehát az a harmadik oldalon szokott lenni.
- Akiét én várom, az az első oldalon fog megjelenni.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3382 értékelés alapján 4.07 pont) | | |
|
| Trabant és a politikusok | - Miért gyűlölik a politikusok a Trabantot?
- ???
- Mert kormányváltós.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3422 értékelés alapján 3.91 pont) | | |
|
| Sportlövész | Brezsnyev beszédet mond a Vörös téren.
Egyszer csak valaki rálő, ám a lövés célt téveszt.
A rendőrség percek alatt elfogja a merénylőt, és megkezdődik a vallatás:
- Neve?
- Ivan Ivanovics.
- Foglalkozása?
- Sportlövész.
- Sportlövész? Akkor hogyhogy nem tudta eltalálni.
- Hát mégis hogy a francba célozzak úgy, ha állandóan lökdösnek közben, hogy: "Lője már le! Lője már le!"Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3517 értékelés alapján 4.13 pont) | | |
|
| Adó | - Mi a különbség a haldoklás és az adó között?
- ???
- Az, hogy a haldoklás nem lesz rosszabb, ahányszor csak összeül a Parlament.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2755 értékelés alapján 3.65 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|