| | Móricka viccek| Hova jutok? | A föld gömb alakját akarja érzékeltetni a tanár a diákokkal.
- Móricka! Ha én itt a tanterem közepén elkezdek ásni, és ások, ások, hova jutok?
- A diliházba.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 15220 értékelés alapján 4.11 pont) | | |
|
| Móricka máshogy gondolkodik | Móricka találkozik a rendőrrel. Megkérdezi tőle:
- Mit csinálna, ha hosszú sor állna?
- Megvárnám, amíg sorra kerülök.
- Mit csinálna, ha utcai verekedés történne?
- Kihívnám a rendőrséget.
- Mit csinálna, ha a kútba beleesne egy bácsi?
- Kötéllel visszahúznám.
- Mit csinálna, ha az orra előtt elmenne egy vonat?
- Zsebkendővel integetnék neki.
- Most mondd Móricka, Te mit csinálnál, ha hosszú sor állna?
- Kihívnám a rendőrséget.
- Mit csinálnál, ha utcai verekedés történne?
- Megvárnám, amíg sorra kerülök.
- Mit csinálnál, ha a kútba beleesne egy bácsi?
- Zsebkendővel integetnék neki.
- Mit csinálnál, ha orrod előtt elmenne egy vonat?
- Kötéllel visszahúznám.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 20190 értékelés alapján 3.85 pont) |
|
|
| Móricka és a mokka | Mórickától megkérdezi a tanárnéni:
- Miért van az a monokli a szemed alatt?
- Anyukám tegnap este azt mondta apukámnak, hogy "Mindjárt elmegyek!". Apa erre azt válaszolta: "Én is!"
Én meg bementem elköszönni.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 14993 értékelés alapján 3.48 pont) | | |
|
| Buzibárban dolgozik | Gyerekeket kérdezi a tanárnéni, hogy mit dolgozik az apukájuk.
Amikor Mórickához ér, ő azt feleli, hogy az apukája egy buzibárban dolgozik, és meztelenül táncol más férfiak előtt. A tanárnő erre kiviszi Mórickát az osztályteremből, hogy elbeszélgethessen vele.
- Móricka, tényleg ezt csinálja az apukád?
- Áh, dehogy, csak az tök ciki lett volna ha elmondom az osztálytársaim előtt, hogy apukám a fradiban focizik.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 11975 értékelés alapján 3.69 pont) | | |
|
| Kölcsönkenyér visszajár | Móricka megy az anyukájával az utcán.
Móricka talál egy szép gyűrűt.
- Anya felvehetem?
- Nem, ami a földön van és koszos, azt nem szabad felvenni.
Móricka tovább megy az anyukájával az utcán.
Elesik az anyja.
- Kisfiam segíts fel!
- Nem anya, ami a földön van és koszos azt nem szabad felvenni.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 18481 értékelés alapján 3.98 pont) | | |
|
| A vacsora | Móricka és az anyukája vacsoráznak.
Móricka megszólal:
- Anyu...
- Kisfiam! Evés közben nem beszélünk, majd vagyora után elmondod!
- De anyu...
- Mit mondtam?
Vacsora után:
- Mit akartál mondani Móricka?
- Csak azt, hogy egy csótány volt a tányérodon, de most már mindegy mert úgyis megetted!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 18017 értékelés alapján 4.07 pont) | | |
|
| Leül a néni? | Idős néni száll fel a buszra. Móricka az egyik ülésről megkérdi:
- Néni kérem, le tetszik ülni?
- Igen kisfiam - mondja hálásan a néni.
- És mégis hová?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 19254 értékelés alapján 3.77 pont) | | |
|
| Móricka kemény gyerek | Új tanárnő érkezik az iskolába. Az első nap után kiborulva megy be az igazgatóhoz:
- Igazgató úr, nem bírok az egyik gyerekkel, állandóan azt ismételgeti, hogy "megbaszlak, megbaszlak, megbaszlak..."
- Melyik az, a Móricka? Az a kis vörös, az első padban?
- Igen!
- Az meg is fogja...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 18416 értékelés alapján 3.92 pont) | | |
|
| Otthoni élet | A tanító néni a családról és az otthoni életről kérdezgeti az elsősöket.
- Elmondanád nekem, Móricka, hogy apukád és anyukád esténként mivel tölti el az idejét?
Móricka félszegen válaszol:
- Én pontosan tudom, a tanító néni is szerintem tudja, de nem korai még ilyen dolgokról az elsősöket kérdezgetni?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1163 értékelés alapján 3.8 pont) | | |
|
| Verekedő szülők | Pistike beszélget Mórickával. Egyszercsak Móricka kérdezi Pistikétől:
- Pistike, te kit szeretsz jobban?
- Háát anyut nem, mert mindig megver. Aput sem mert ő is ver. - hangzik el folyamatosan a válasz.
Erre Móricka:
- De hát akkor kit szeretsz?
Pistike szeme felcsillan:
- A Magyar fociválogatottat, mert ők nem vernek meg senkit.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5776 értékelés alapján 4 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|