| | Munkahely viccek| Megbeszélés | A főnök diktál az új titkárnőjének:
- Írja, hogy összehívunk egy megbeszélést a témában keddre.
- Főnök, a keddet egy vagy két d-vel írjuk?
- Tudja mit? Legyen a megbeszélés szerdán...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2443 értékelés alapján 3.61 pont) | | |
|
| Babonás vagyok | - Szeretném, ha mindent tudna rólam - mondja az új titkárnő a főnöknek. - Bevallom, nagyon babonás vagyok!
- Cseppet se törődjön vele! Magának legfeljebb nem fizetünk tizenharmadik havi bért!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1465 értékelés alapján 3.7 pont) |
|
|
| Támasz | Az útépítésen a főnök odamegy a munkásokhoz:
- Fiúk, nem érkeztek meg a lapátok.
- Sebaj, majd egymásra támaszkodunk.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3108 értékelés alapján 3.77 pont) | | |
|
| Első nap a munkahelyen | A frissen felvett alkalmazott először megy dolgozni a munkahelyére. A főnöke meleg kézfogással üdvözli, majd azt mondja neki:
- Nos, az első feladata az lesz, hogy megfogja a seprűt és kitakarítja az irodát!
A dolgozó felháborodva:
- De uram, én egyetemen tanultam hosszú évekig!
- Jól van, értem. Akkor megmutatom, hogyan kell ezt csinálni...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1678 értékelés alapján 3.94 pont) | | |
|
| Seggfej | Kovács a főnőkének panaszkodik:
- A Szabó mindig seggfejnek nevez!
- Szabó, jöjjön ide! Ha mégegyszer seggfejnek nevezi Kovácsot, kirúgom.
Másnap Kovács megint a főnöknél van.
- Na mi van? Megint leseggfejezte?
- Nem. De ahogy ittam a reggeli kávémat, rámszólt: "Mi van kolléga, beöntés?"Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2613 értékelés alapján 3.78 pont) | | |
|
| Főnökök | Egyik főnök a másiknak:
- Hogy csinálod hogy az embereid mindig pontosak?
- Egyszerű: 30 munkás és 20 parkolohely.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3041 értékelés alapján 3.99 pont) | | |
|
| Belvárosi iroda | Egy forró nyári napon bedöglik a zsúfolt belvárosi iroda légkondija. Délutánra már nagyon meleg van a falak között, és furcsa illatok is kezdenek szállingózni. Az egyik irodista ironikusan megszólal:
- Úgy látszik, hogy valakinek a dezodorja is bedöglött!
A sarokban ülő kövér, izzadt homlokú kolléga fújtatva megjegyzi:
- Még jó, hogy én nem használok dezodort!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 349 értékelés alapján 3.65 pont) | | |
|
| Túl magas fizetés | Állásinterjún a főnök a jelentkezőhöz:
- Elég magas fizetést kér, ahhoz képest, hogy nincs semmi szakmai gyakorlata.
- Azért, uram, mert sokkal nehezebb úgy elvégezni a munkát, ha nem tudom, mit kell csinálni.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1673 értékelés alapján 3.85 pont) | | |
|
| Komolytalan védekezés | Micike egyik reggel másfél órát késik a munkahelyéről. Főnöke felelősségre vonja:
- Mit tud felhozni mentségére?
- Azt, hogy gyereket várok.
- Mikorra várja?
- Mához kilenc hónapra...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2104 értékelés alapján 3.65 pont) | | |
|
| London | A főnök irodájából hatalmas üvöltözés hallatszik. A kint várakozó ügyfél megkérdi a titkárnőtől:
- Mi történt odabent?
- A főnök éppen Londonnal beszél.
- És miért nem hívja fel inkább Londont telefonon?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 545 értékelés alapján 3.38 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|