| | Iskola viccek| Nagyfogú kisfiú | A kisfiú mondja a mamájának:
- Mama, az iskolában azzal csúfolnak, hogy túl nagyok a fogaim.
Erre a mama:
- Jól van, csak ne beszélj annyit, mert elkoptatod a parkettát!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4760 értékelés alapján 3.47 pont) | | |
|
| Esni fog a hó | Pistike kérdezi a tanárnőtől:
- Tanárnő, hogyan esik a hó visszafelé?
- Sehogy, miért kérdezel ilyen hülyeségeket?
- Mert anya azt mondta, hogy vigyek magammal kabátot, mert lehet, hogy visszafelé esni fog a hó!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6255 értékelés alapján 3.98 pont) |
|
|
| Néhány állat | - Sorolj fel néhány állatot! - mondja a tanár az iskolában.
- Kutyuska, tehénke, disznóka.
- Jó, de nem kell mindig utánna mondani a kicsinyítőképzőt!
- Macs, kecs, csir, puly.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4195 értékelés alapján 3.98 pont) | | |
|
| Nem jár iskolába | - A maga fia elég régóta nem jár iskolába.
- Nem létezik, hisz minden reggel elkisérem!
- Elhiszem, de a tanítás délután van!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3899 értékelés alapján 3.55 pont) | | |
|
| Idős néni | Idős néni kopogtat a tanári ajtaján:
- A Pistike nagymamája vagyok és szeretném elkérni az unokámat az utolsó óráról.
- Az lehetetlen! Pistike ma nem is jött iskolába.
- Akkor hol van?
- Azt hiszem, az Ön temetésén.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4374 értékelés alapján 3.96 pont) | | |
|
| Maffiózó | - Apu! Azt mondják az iskolában, hogy mi maffiózó család vagyunk.
- Na majd bemegyek, és elintézem a dolgot.
- Jó, jó, de úgy csináld, hogy balesetnek tűnjön!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3532 értékelés alapján 3.8 pont) | | |
|
| Iskolai WC | - Ha az egyik iskolai vécében van vécépapír: szerencséd van.
- Ha működik a vécé: még nagyobb szerencséd van.
- Ha van illatosító spray is: Tűnés azonnal a tanári vécéből!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5255 értékelés alapján 3.97 pont) | | |
|
| Biológia tanárnő | A biológia tanárnő kérdezi a tanulókat:
- Na gyerekek, ki tudja, hogy melyik állat adja a tejet?
Megszólal az egyik kópé:
- A konyhás néni!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3695 értékelés alapján 3.95 pont) | | |
|
| Tábor | Pistike osztályával sátortáborba megy, esik az eső. Első este Pisti Jancsihoz:
- Ki kell mennem vizelni!
Erre Jancsi :
- Hát akkor menj!
Pistike öt perc múlva visszatér, nadrágja csupa foltos.
Jancsi:
-Ennyire esik az eső?
Pisti:
- Nem, ennyire fúj a szél...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5103 értékelés alapján 3.76 pont) | | |
|
| Hittanórán | A kis Zsófika nem túl jeles tanuló, különösen hittanból gyenge. Egyik nap éppen hittanórán ülnek, amikor a tanár feltesz neki egy kérdést:
- Na, Zsófia, meg tudod mondani, ki teremtette a világot?
Zsófika gondterhelten ül a helyén, emlékei között kutat, de nem nagyon talál, amikor a mögötte levő padban Pistike megszúrja egy tűvel.
- Úristen! - ugrik fel Zsófika.
- Kitűnő - mondja elégedetten a tanár. Kicsit később újabb kérdést tesz fel a kislánynak:
- És hogyan hívják a Megváltót, Isten fiát?
Pistike ismét beledöfi a tűt Zsófikába.
- Jézus! - ugrik fel ismét a lány.
- Helyes a válasz - dicséri meg a tanár. - És azt is meg tudod mondani, mit mondott Éva Ádámnak, amikor megszületett a huszonharmadik gyerekük? Pistike ismét megszúrja.
- Ha még egyszer belém döföd azt a micsodát, letépem a tökeidet! - kiáltja a kislány.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 7152 értékelés alapján 4.28 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|