|
| | Bűnözős viccek| Nyomozórobot | A japánok teveztek egy nyomozó-robotot, ami elkapja a tolvajokat. Be is vetették három országban.
- Japánban öt perc alatt elfogtak 100 tolvajt.
- Az Egyesült Államokban öt perc alatt elfogtak 200 tolvajt.
- Romániában öt perc alatt ellopták a robotot.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5650 értékelés alapján 4.18 pont) | | |
|
| Kocsitolvaj | - Papa! Papa! - kiabál a fiú a kertből. - Most lopták el a kocsinkat!
- Láttad, ki vitte el?
- Igen!
- Felismernéd?
- Nem, de felírtam a kocsi rendszámát.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3104 értékelés alapján 3.73 pont) |
|
|
| Rendszámtábla | Párbeszéd egy börtönben:
- Te miért ülsz?
- Találtam az utcán egy rendszámtáblát, és hazavittem.
- Egy rendszám miatt elítéltek?
- Igen, mert rá volt szerelve egy Opel.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3181 értékelés alapján 3.94 pont) | | |
|
| Az érem másik oldala | Bíróságon:
- De hát maga már többször volt büntetve!
- Ne legyen ilyen egyoldalú, bíró úr, többször voltam szabadlábon is!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3059 értékelés alapján 3.79 pont) | | |
|
| Piros ing | A kalózok megtámadnak egy hajót. A kapitány szól a hajósinasnak:
- Hozd ide a piros ingem!
A piros ingében végig az élen harcol, visszaverik a kalózokat.
Legközelebb két hajónyi ellenséges kalóz jön, de a kapitány megint csak a piros ingét kéri, nagy nehezen megint visszaverik a kalózokat.
Kérdezik a matrózok, hogy miért mindig a piros ingben harcol, erre azt mondja nekik, hogy így nem látszik a vér, ha megsebesül, és ezért ők továbbra is ugyanolyan bátran harcolnak.
A matrózok be is látják, milyen okos a kapitány.
Harmadszor viszont már egy 20 hajóból álló flotta támadja meg őket. A kapitány szól a hajósinasnak:
- Hozd a barna nadrágom!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3510 értékelés alapján 4.21 pont) | | |
|
| Bolondok a börtönben | Azért van olyan sok gyengeelméjű a börtönökben, mert annyira hülyék, hogy őket még a rendőrök is el tudták kapni.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1146 értékelés alapján 3.33 pont) | | |
|
| Szökés | Az egyik börtönőr a másikhoz:
- Képzelje, a 152-ből megszökött az éjjel valaki.
- Na hála istennek, már három napja nem tudok aludni a fűrészelése miatt!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4338 értékelés alapján 4.07 pont) | | |
|
| Igazolt alibi | Egy betöréssel vádolt pasas mellé hivatalból rendelnek ki védőügyvédet. Az ügyvéd felkeresi zárkájában a gyanúsítottat.
- Az a gond, hogy maga nem tudott eddig alibit igazolni. Gondolkozzon el egy kicsit: biztos, hogy senki sincs, aki látta volna magát valahol a rablás idején?
A vádlott elgondolkodik, majd így felel:
- Hála istennek senki...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2439 értékelés alapján 3.76 pont) | | |
|
| Ukrán, cigány és a román | - Egy ukrán, egy cigány, és egy román ülnek egy kocsiban. Ki vezet?
- Hát a rendőr!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4011 értékelés alapján 4.02 pont) | | |
|
| Vonatrablás | A nemzetközi gyors első osztályú fülkéjében egyetlen utas ül. Hirtelen felpattan az ajtó, s egy fegyveres, álarcos gengszter lép be:
- Gyerünk, adja ide a pénzét! - parancsol az utasra.
- De hiszen nekem egy vasam sincs!
- Akkor meg miért reszket ennyire?
- Mert azt hittem, hogy a kalauz jön. Ugyanis jegyem sincs.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3197 értékelés alapján 4.1 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|