|
| | Sport viccek| Egyházi meccs | Befut egy bíboros a pápához, és izgatottan jelenti:
- Szentatyám! Az izraelita egyház kihívott minket egy futballmérkőzésre!
- Hát, nem kellene veszíteni, azt hiszem, jó lenne egy kicsit erősíteni. Igazoljuk le Maradonát!
- Az a baj, Szentatyám, hogy a megállapodás szerint csak egyházi személyek játszhatnak a csapatokban.
- Én vagyok a pápa, nem? Majd én felszentelem, a meccs napjára már bíboros lesz!
A meccs után jelentik a pápának:
- Szentatyám! Sajnos kikaptunk.
- Hogyhogy?! Hát Maradona bíboros úr őexcellenciája nem játszott olyan jól mint vártuk?
- Dehogynem, sőt, nagyon is jól játszott! Csak sajnos Ronaldo főrabbi úr fiatalabb és gyorsabb nála...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2480 értékelés alapján 3.93 pont) | | |
|
| Három öreg golfozik | Három öreg golfozik. Az egyik elüti a labdát, ami messzire repül.
- Ti láttátok, merre repült? - kérdi az ütő.
- Én nem, nekem nagyon rossz már a szemem. - mondja az első.
- Én láttam! - mondja a másik.
- Akkor mutasd meg!
- Nem tudom, már elfelejtettem!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1931 értékelés alapján 3.67 pont) |
|
|
| Lázas sportoló | A sportolót beviszik a kórházba. A nővér kiveszi a lázmérőt, és odaadja az orvosnak.
- Mennyi a lázam doki?
- 39.9 fok.
- Az sok?
- Nagyon.
- És mennyi a világcsúcs?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2883 értékelés alapján 3.85 pont) | | |
|
| Foci EB | - Mit küldtek volna az ukránok nekünk levélben, ha mi nyerjük a foci EB pályázatot?
- ???
- Jók voltatok... Stop. Gratulálunk... Stop. Földgáz... Stop. Kőolaj... Stop.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5210 értékelés alapján 3.5 pont) | | |
|
| Focibaleset | Kovács kérdi a haverját:
- Figyelj, te miért sántítasz?
- Semmiség, egy szimpla focibaleset!
- Nem is tudtam, hogy szoktál focizni.
- Nem is. Csak tegnap kikapott a válogatott, és mérgemben belerúgtam a tévébe.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4217 értékelés alapján 3.83 pont) | | |
|
| Bungee | - Mi az: Öreg emberek ugrálnak le a hídról, lábukon gumikötéllel?
- ???
- Bácsijumping.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3548 értékelés alapján 3.59 pont) | | |
|
| Athén 2004 kommentátorok | 1. És ezzel 17-17 a braziloknak. (Magyar-Brazil kézilabda meccs)
2. És itt az első céllövő Csak nem egy magyar?! Nagyon kéne már egy ar... ja ez egy horvát vezérszurkoló...
3. A görög versenyzőnőt láthatjuk, amint a rúdjával babrál... (Faragó Richárd)
4. Deco a tenyerébe temeti az arcát. De lehet hogy a kezét szégyelli, és a fejével takarja azt. (Egri Viki)
5. Ház ez olyannyira nemjó, hogy rossz. (Faragó Richárd)
6. Nem hittem volna, hogy 13 alsógatyás férfitól még elsírom magam! (vízilabda)
7. Közben várunk az eredményhirdetésre, de mivel az égvilágon senki nem mondta nekem, hogy ne beszéljek, ezért mondom tovább a magamét. (Hajdú B.)
8. Ez a futó, aki most az olimpiai lánggal fut, nem a szülőföldjén látta meg a napvilágot, oda csak 21 évesen települt vissza. (Csisztu Zsuzsa)
9. Szatmári szemével a háló fölé nyomja a labdát! (Hajdú B. István)
10. Tegnap a birkózásban megint egy szép magyar született Majoros István révén. (Hajdú B. István)
11. Hű, de elegánsak lettek. (Csisztu Zsuzsa az olimpia megnyitóján, mikor a Lettek vonultak fel)
12. Na Nándikám ez szép védés volt, mindenki megkeresi a saját lábát... A németnek már megvan... (mtv1)
Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1848 értékelés alapján 3.45 pont) | | |
|
| Üres kapu | A csatár sorozatban hagyja ki a jobbnál jobb helyzeteket. Amikor már tizedszer lő az üres kapu fölé két lépésről, szomorúan fordul a játékostársához:
- Úgy látszik, ma nincs szerencsém!
- Dehogy nincs, ez a mi kapunk!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2565 értékelés alapján 3.76 pont) | | |
|
| Többet mozog | Általában csak ültem a TV előtt és sakkversenyeket néztem.
Aztán az orvosom azt mondta, több mozgásra lenne szükségem.
Azóta teniszmeccseket nézek.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2469 értékelés alapján 3.76 pont) | | |
|
| Haldokló focista | - Mit csinál a haldokló focista?
- ???
- Az utolsókat rúgja.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3251 értékelés alapján 3.61 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|