|
| | Skót viccek| Skót lakodalom | - Miért táncolnak a skótok a lakodalomban mezítláb?
- ???
- Hogy hallják a szomszéd faluból a zenét!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2502 értékelés alapján 3.68 pont) | | |
|
| Öt penny | A skót fia öt pennit kér az apjától, mire az apa:
- Négyet kértél? Minek neked három? Elég neked kettő. Nesze, itt van egy! Dobjuk fel, ha fej, akkor a tiéd lehet!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3203 értékelés alapján 3.74 pont) |
|
|
| Ravasz skót | Egy skót odamegy a taxishoz:
- Mennyibe pénzbe kerül innen a Kossuth utcáig?
- Kb. 2000 forint.
- És mennyibe kerül a csomagszálítás?
- Azért nem kell külön fizetni.
- Akkor kérem vigye el ezt a 3 csomagot a Kossuth utca 18.-ba. Én majd megyek gyalog.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2796 értékelés alapján 3.91 pont) | | |
|
| Rabló | A skót megy hazaféle a kihalt, sötét utcán amikor egyszer csak elé toppan egy rabló és megszólal:
- Pénzt vagy életet!
Mire a skót:
- Húszasból tud visszaadni?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1971 értékelés alapján 3.84 pont) | | |
|
| Borravaló | Ebéd után a skót megkérdezi a pincért:
- Iszik?
- Soha!
- Akkor nem is adok borra-valót!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3135 értékelés alapján 3.91 pont) | | |
|
| Az öreg skót | Az öreg skót egyik kisvárosi állomáson beszáll a vonatba. Beszédbe elegyedik a szomszédjával. A legközelebbi állomáson feláll, elköszön, leszáll, de a vonat indulása után rögtön jön is vissza, tovább folytatja a beszélgetést.
Megint megáll a vonat, az öreg skót megint leszáll. És amikor a vonat indul, újra csak felszáll.
A szomszéd, aki nem érti az egészet, megkérdi:
- Uram, miért szállt le mindegyik állomásnál?
Az öreg skót teljes nyugalommal feleli:
- Jegyet váltani uram, hogy tovább utazhassak.
A harmadik városnál az öreg skót megint leszáll, hogy jegyet váltson. Mikor visszajön, a szomszéd megkérdi:
- Tulajdonképpen, meddig akar utazni, uram?
- Londonig. De már olyan öreg vagyok, hogy bármikor meghalhatok... és ha a teljes útra váltottam volna jegyet, akkor az esetben kárbaveszne!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1555 értékelés alapján 3.46 pont) | | |
|
| Fejfájás | A skót bemegy a gyógyszertárba:
- Tudnak valami hatásos szert adni fejfájás ellen?
- Igen, kérem. Kitűnő kombinált gyógyszerünk van. Fejfájásra, gyomorgörcsre és hátfájása is jó!
- Köszönöm, akkor most nem kérem, megvárom amíg a többi is fájni fog!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1402 értékelés alapján 3.74 pont) | | |
|
| Öngyilkos skót | Szalad a skót feldúltan az utcán. Megkérdi a szomszédja:
- Hová rohansz ilyen kétségbeesetten?
- Elegem van. Megyek a folyóhoz, és a vízbe ölöm magam!
- Megőrültél? Ebben a szép új ruhában?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1940 értékelés alapján 3.59 pont) | | |
|
| Sarkantyú | Két skót beszélget:
- Képzeld, a hadseregben elrendelték, hogy a lovas katonák csak az egyik lábukon hordhatnak sarkantyút.
- Miért?
- Mert rájöttek, hogy ha a katona megsarkantyúzza a ló egyik oldalát, a másik oldal úgyis automatikusan elindul vele együtt.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1976 értékelés alapján 3.38 pont) | | |
|
| Kopasz skót | A kopasz skót bemegy a gyógynövényboltba:
- Állítólag az önöknél kapható hajnövesztő csodákat művel... Én is kipróbálnám.
- Rendben - feleli az eladó. - Kicsi vagy nagy üveggel kér?
- Kis üveggel kérek, - feleli skót - nem szeretnék túl gyakran fodrászhoz járni.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1794 értékelés alapján 3.53 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|