|
| | Rendőr viccek| Szendvicsevő | Két rendőr beszélget:
- Mit eszel?
- Szendvicset.
- Mivel?
- Mivel éhes vagyok.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1670 értékelés alapján 3.3 pont) | | |
|
| Sebes arc | - Miért sebes a rendőr arca?
- ???
- Mert késsel, villával próbált enni.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 611 értékelés alapján 3.01 pont) |
|
|
| Banán | Egy rendőr bemegy a zöldségeshez:
- Kérek egy kiló narancsot!
- Narancs nincs, csak banán!
- Hát jó, ha narancsot csak banán lehet kapni, akkor elmegyünk Banára!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 368 értékelés alapján 3.18 pont) | | |
|
| Sebhintőpor | A rendőr panaszkodik az orvosának, hogy sehogy sem gyógyul a sebe.
- Felírok magának egy másik fajta sebhintőport, majd meglátjuk, az használ-e!
- Na jól van doktor úr, tegyünk akkor egy újabb próbát egy másik fertelmes ízű vacakkal is!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1333 értékelés alapján 3.15 pont) | | |
|
| Aranyhal | Kifog a rendőr egy aranyhalat. Mondja a hal:
- Ha visszadobsz, teljesítem 3 kívánságodat.
- Na, akor legyen a zsebemben 123 forint!
Máris ott a pénz.
- Jó, akkor legyen a zsebemben 123456 forint!
Ott is terem.
- Akkor legyen a zsebemben 123456789... nem is. Legyen inkább kerek szám... Oooooo...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 590 értékelés alapján 2.95 pont) | | |
|
| Fémből van | Két rendőr barchobázik:
- Személy?
- Igen.
- Az egyháznak dolgozik?
- Igen.
- Fémből van?
- Igen.
- Rákérdezhetek? Pléhbános.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 219 értékelés alapján 3.28 pont) | | |
|
| Érettségi | Vizsgabiztos: Húzzon egy tételt és olvassa fel!
A tétel: IV. Béla.
Rendőr: Ív Béla.
Vizsgabiztos: Húzzon mégegyet!
A tétel: V. I. Lenin.
Rendőr: Hatodik Lenin.
Vizsgabiztos: Na jó ha a következőt sem tudja megbukott!
A tétel: Marx. A rendőr arca kisimul és mosoly kerül rá.
Vizsgabiztos: Na végre legalább tud valamit akkor halljuk, gyerünk, mindent bele!
Rendőr: Kiemelek x-et...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 913 értékelés alapján 3.02 pont) | | |
|
| Mozart | Két rendőr beszélget.
- Te tudtad, hogy én 9 évesen kezdtem el beszélni?
- Komolyan?
- Igen, de nem nagy dolog. Mozart már 5 évesen zongorázott...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 353 értékelés alapján 3.03 pont) | | |
|
| Tegnap esti film | Két rendőr beszélget:
- Na, milyen volt a tegnap esti film?
- Jó, jó, csak az volt vele a baj, hogy olyan szomorú volt a happy endje.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 443 értékelés alapján 2.99 pont) | | |
|
| Igazoltatás | - Hány rendőr kell egy igazoltatáshoz?
- Három, mert egy tud olvasni, egy tud írni, egy pedig vigyáz a "tudósokra".Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1807 értékelés alapján 3.3 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|