|
| | Kocsma viccek| Részegen a gyárba | Elrendelték, hogy ezentúl a gyárunk melletti italbolt csak a munkaidő kezdete után árulhat szeszt. Eddig csak részegen mentem reggel a gyárba, most meg majd kénytelen leszek késni is...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2520 értékelés alapján 3.68 pont) | | |
|
| Botlás | Ittas ember megy haza a kocsmából, de megbotlik, és hatalmasat esik a járdán.
Egy járókelő megszólítja.
- Látja, nem kellett volna annyit inni!
- A fenét! Menni nem kellett volna!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2754 értékelés alapján 3.77 pont) |
|
|
| Fél liter bor | Bemegy egy öregember a kocsmába.
- Kérek fél liter bort!
- Vöröset, vagy fehéret?
- Tökmindegy, vak vagyok.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3398 értékelés alapján 3.69 pont) | | |
|
| Ügyes hörcsög | Egy férfi bemegy a kocsmába és odaszól a csaposnak:
- Uram, nincs pénzem. Ha mutatok valami érdekes dolgot, meghív egy italra?
- Persze, de csak akkor, ha tényleg egyedülálló a dolog.
A férfi előhúz a zsebéből egy hörcsögöt, leteszi az asztalra. A hörcsög leugrik, odaszalad a zongorához, majd elkezd játszani rajta.
A csapos szó nélkül leteszi az italt. A férfi megissza, majd kér még egyet. A csapos azt mondja:
- Na van még valami érdekesség?
A férfi kihúz a zsebéből egy békát, leteszi az asztalra. A béka elkezd énekelni a hörcsög zongorakíséretével. A csapos felajánl 500 dollárt a békáért, emberünk odaadja neki, majd bezsebeli a pénzt. Egy másik vendég megrökönyödve:
- Maga nem normális! Egy ilyen békával milliomos lehetne, ehelyett eladja 500 dollárért?
- Á, nem volt ez rossz üzlet, ez csak egy sima egyszerű béka! A hörcsög volt a hasbeszélő!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3922 értékelés alapján 4.24 pont) | | |
|
| Lyukas jégkocka | Két részeg nézegeti az italát a kocsmában. Felkiált az egyik:
- Öregem, láttál már jégkockát lyukkal a közepén?
- Persze, haver. 15 éve vagyok nős...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2472 értékelés alapján 3.72 pont) | | |
|
| Villanyoszlop | A részeg a villanyoszlopot rázza:
- Engedjenek be!
Odalép a rendőr, megkérdi:
- Mit csinál itt, jóember? Be akar menni?
- Hát persze, de nem engednek be!
Felnéz a rendőr:
- Pedig itthon vannak, ég náluk a villany!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3522 értékelés alapján 3.91 pont) | | |
|
| Elakadt lélegzet | - Mit mondott a nejed, amikor tegnap este részegen mentél haza?
- Elakadt a lélegzete.
- Na akkor ma én is berúgok!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2035 értékelés alapján 3.75 pont) | | |
|
| Csukott szemmel | Megkérdezi az egyik részeg a másikat:
- Te miért iszol mindig csukott szemmel?
- Mert az orvos azt mondta, hogy mostantól nem nézhetek a pohár fenekére!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3061 értékelés alapján 3.71 pont) | | |
|
| Itt lakom? | Részeg fickó kopog a panelház ajtaján. Nyűgös házmester jön ki:
- Mi van?
- Hukk... Tessék mondani, itt lakom?
- Egy frászt lakik itt, jóember! Menjen haza és hagyjon aludni!
A részeg elindult. Körüljárja a házat, és ismét ugyanoda csenget be.
- Hukk... Tessék mondani, itt sem lakom én?
- Mondtam már, hogy nem!
Tesz még egy kört és ismét csnget:
- Hukk... Bocsánat, de itt sem lakom én?
- Nem, hogy az a ...
- Érdekes... hukk... én sehol se lakom, maga meg mindenhol...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3631 értékelés alapján 3.89 pont) | | |
|
| A legerősebb | Bemegy egy részeg a kocsmába, és elrikkantja magát:
- Én vagyok itt a legerősebb!
Erre odalép egy behemót fickó, és orrbavágja. A részeg akadozó nyelvvel hozzáteszi:
- ... no meg Te.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3147 értékelés alapján 3.5 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|