| | Iskola viccek| Katonás bizonyítvány | Pistike hazamegy az évzáróról, megkérdezi az anyja:
- Milyen lett a bizonyítványod?
- Katonás!
- Az meg milyen?
- 1, 2, 1, 2, 1, 2.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6131 értékelés alapján 3.96 pont) | | |
|
| Nyelvtanórán | Nyelvtanórán:
- Pistike, mondj egy igekötőt és egy névmást!
- Ki? Én?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4822 értékelés alapján 3.84 pont) |
|
|
| Intő és verés | - Miért sírsz, Pistike?
- Mert a tanító bácsi intőt és verést ígért a testvéremnek, amiért az egy békát dugott a táskájába.
- És ez neked miért fáj?
- Mert ikrek vagyunk és a tesóm már hazament.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4217 értékelés alapján 3.87 pont) | | |
|
| Fizika érettségi | Fizika érettségi:
- Tanár: Foglaljon helyet. Mondjuk, hogy maga utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz?
- Diák: Lehúzom az ablakot.
- Tanár: Nagyon jó. A vonat 130 km/h sebességgel halad É-ÉK irányban. Odakint 25 km/h DK-i szél fúj. A lehúzott ablakon egy 250 mm * 900 mm-es rés van, ezen áramlik be a levegő. A fülke térfogata 6,3 köbméter. Mennyi idő alatt cserélődik ki a fülkében teljesen a levegő?
A diák hozzá sem tud szólni, úgyhogy kivágják. Odakint elmeséli a többieknek, hogy mi történt bent. Bemegy a következő delikvens:
- Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz?
- Diák: Leveszem a pulóverem.
- Tanár: De nagyon meleg van. Mit tesz?
- Diák: Leveszem az ingem is.
- Tanár: Ne őrjítsen meg, 38 fok van és 85%-os a páratartalom!
- Diák: Akkor leveszem a gatyámat is.
- Tanár: De hát nem látja, hogy a fülke teljesen tele van buzikkal?
- Diák: Nem bánom, de ha egy vagonnyi buzi megerőszakol, AKKOR SEM NYITOM KI AZ ABLAKOT!!!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 11668 értékelés alapján 4.24 pont) | | |
|
| Szőrös terv | Az iskolában megkérdezik Pistikét:
- Pistike, mi leszel, ha nagy leszel?
- Talpig szőrös ember.
- Micsoda? Abból nem lehet megélni.
- De igenis meg lehet. A nővéremnek csak egy tenyérnyi szőre van, mégis ő tartja el az egész családot.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4372 értékelés alapján 3.58 pont) | | |
|
| Kegyelem kettes | - Hányasra vizsgáztál?
- Kettesre.
- Miből?
- Kegyelemből.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3965 értékelés alapján 3.68 pont) | | |
|
| Olaszország államformája | Pistikét történelemórán felszólítja a tanár.
- Pistike, mondd meg, mi volt Olaszország államformája a második világháború alatt!
Pistike nézegeti a térképet, majd bizonytalanul megszólal:
- Háááát... csizma?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4589 értékelés alapján 3.66 pont) | | |
|
| Néhány állat | - Sorolj fel néhány állatot! - mondja a tanár az iskolában.
- Kutyuska, tehénke, disznóka.
- Jó, de nem kell mindig utánna mondani a kicsinyítőképzőt!
- Macs, kecs, csir, puly.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4195 értékelés alapján 3.98 pont) | | |
|
| Büdös kurva | - A négyéves kisfiuk azt mondta rám, hogy büdös kurva. Maguk tanítják ilyenekre a gyereket?
- Mi aztán nem!
- Akkor talán az óvodában ragadt rá?
- Ott biztosan nem.
- Akkor mivel magyarázzák ezt?
- Arról lehet szó, hogy ebben a korban már kialakul a gyerekekben az önálló értékítélet.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4105 értékelés alapján 3.53 pont) | | |
|
| Jelentkezés | - Mi volt ma az iskolában, kisfiam?
- Anya, ma én voltam az egyetlen aki jelentkezett, amikor a tanítónéni kérdést tett fel!
- Nagyon ügyes vagy Pistike! És mi volt a kérdés?
- Ki törte be az ablakot?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6072 értékelés alapján 4.18 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|