|
| | Iskola viccek| Kolombusz Kristóf | Egy kubai iskolában történelem órán híres külföldi emberekről tanulnak a gyerekek.
- Miről volt híres Kolombusz Kristóf? - kérdi a tanárnő.
- Vízum nélkül jutott el Amerikába...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5023 értékelés alapján 3.74 pont) | | |
|
| Katonás bizonyítvány | Pistike hazamegy az évzáróról, megkérdezi az anyja:
- Milyen lett a bizonyítványod?
- Katonás!
- Az meg milyen?
- 1, 2, 1, 2, 1, 2.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6131 értékelés alapján 3.96 pont) |
|
|
| Milliomos gyerek | A milliomos gyereke iskolába megy. Az első számtanórán kérdezi a tanítónéni:
- Mennyi hatszor hét?
A gyerek nem tudja. A tanítónéni felszólít egy másik gyereket, aki megmondja a helyes eredményt:
- 42.
Erre a milliomos gyereke:
- Csak? Én megadok érte 45-öt is.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2778 értékelés alapján 3.43 pont) | | |
|
| Vizsga | Vizsgáztató:
- Önnek inkább a lottóval kellene próbálkoznia.
- ???
- 90 kérdésből éppen ötöt talált el.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5951 értékelés alapján 3.64 pont) | | |
|
| Büdös gyerek | Pistike osztályfőnöke beírja az ellenőrzőjébe:
"A gyerek büdös! Fürdetni!"
Pistike apukája visszaírja:
"Ne szagolgassa! Tanítsa!"Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 7138 értékelés alapján 3.91 pont) | | |
|
| Csendben | A tanár így szól az osztályhoz:
- Ha a hátsó padokban ülők olyan csendben kártyáznának, mint akik a középső padokban alszanak, akkor az első padokban ülők tudnának figyelni!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3340 értékelés alapján 3.57 pont) | | |
|
| Utál iskolába járni | Reggel az anya ébreszti a gyerekét:
- Kelj fel, fiam, az iskolába kell menned!
- De mama, miért kell mennem? Utálok oda járni!
- Mondj két okot, miért ne kellene menned?
- Először is: az összes gyerek utál. Másodszor: a tanárok még jobban utálnak.
- Ezek csak kifogások, indulj már!
- Mondj két okot, miért kellene mennem!
- Először is: 47 éves vagy. Másodszor: te vagy az igazgató!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 7687 értékelés alapján 4.22 pont) | | |
|
| Nyelvtanórán | Nyelvtanórán:
- Pistike, mondj egy igekötőt és egy névmást!
- Ki? Én?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4822 értékelés alapján 3.84 pont) | | |
|
| Egyes | - Apu, a padszomszédom, a Pisti egyest kapott matekból - újságolja az iskolából hazaérve apukájának Peti.
Mire az apuka:
- Ez egyáltalán nem lep meg. Pisti olyan mint az apja, az pedig egy nagy tökfilkó.
Peti erre kiböki:
- Apu... én is egyest kaptam...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5334 értékelés alapján 3.82 pont) | | |
|
| Ha nagy leszel | Tanító néni az iskolában:
- Marika, mit fogsz csinálni, ha olyan nagy leszel, mint én?
- Fogyókúrázni!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6768 értékelés alapján 4.23 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|