| | Állatos viccek| Gólya | A falusi orvos megérkezik egy elhagyatott tanyára, ahol már a huszadik gyereket segíti a világra.
- Azért jobban is vigyázhatnának a háziállatokra. Amikor jöttem, majdnem hasra estem egy kacsában. - korholja a gazdát.
- Nem kacsa az. Gólya, csak már térdig kopott a lába.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1274 értékelés alapján 3.62 pont) | | |
|
| Majom az állatkertben | Jancsika az állatkertben a csimpánzokat bámulja, egyszercsak megszólal:
- Mami! Nézd, az a majom pont úgy néz ki, mint az alattunk lakó részeges Pista bácsi.
- Kicsim, nem szabad ilyet mondani!
- Miért? A majom úgysem érti.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2351 értékelés alapján 3.8 pont) |
|
|
| Újságolvasó nyuszika | A róka gondolataiba mélyedve ballag az erdőben, mikor a nyuszika váratlanul ráugrik, megerőszakolja, majd lepattan róla, s elkezd menekülni.
A róka dühösen rohan utána. Amikor a nyuszika egy pillanatra eltűnik a róka szeme elől, beugrik egy bokorba, előkap egy újságot, majd leül olvasgatni. A róka tanácstalanul keresgéli a nyuszi nyomát, mikor meglátja az újságot olvasó nyulat. Egyik nyúl neki olyan mint a másik, s nem ismeri fel benne, hogy ezt a nyulat kergette, ezért tőle érdeklődik:
- Te nyuszika! Nem láttál erre egy másik nyuszikát rohanni?
A nyuszi felnéz az újságból.
- Melyiket, amelyik megerőszakolta a rókát?
A róka a fejéhez kap:
- Úristen, már az újságban is írják!?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4802 értékelés alapján 4.1 pont) | | |
|
| Tejtartósítás | - Mi a legbiztosabb módszer a tejtartósításra?
- ???
- Benne kell hagyni a tehénben.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3120 értékelés alapján 3.84 pont) | | |
|
| Répát kérek | A nyúl bemegy a boltba, és kér a medvétől két répát.
- Nincsen! - válaszolja a medve.
A nyuszika szomorúan elkullog. 2 óra múlva bemegy a boltba:
- Két répát kérek!
- Nincs, de ha még egyszer bejössz, és kérsz 2 répát, kilapítalak egy kalapáccsal, és a kutyáknak adlak vacsorára!!!
A nyuszika elkullog, és 2 óra múlva újra bemegy a boltba:
- Van kalapács?
- Nincs.
- És kutyák?
- Azok sincsenek!
- Akkor kérek két répát!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4631 értékelés alapján 4.13 pont) | | |
|
| Házi egérfogó | Kereskedő a vevőnek:
- Na, hogy működik az általam készített egérfogó, amit tegnap vett nálam?
Vevő:
- Biztosan jól, mert ma reggel két egeret találtam az egérfogó előtt megdögölve. Valószínűleg halálra röhögték magukat, mikor meglátták a csapdáját!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3479 értékelés alapján 3.97 pont) | | |
|
| Mi az a 22 | A medve sétál az erdőben, odaszalad a nyuszika. Megkérdezi:
- Tudod mi az a 66?
- Nem.
- Seggem a szádba pattanhat.
Másnap megint találkoznak, a nyúl megint megkérdezi:
- Tudod mi az a 33?
- Nem.
- Nyald a seggem télen nyáron.
A medve elszomorodik, ezért elmegy a bagolyhoz, hogy tanácsot kérjen, mit tegyen a nyuszikával. A bagoly azt tanácsolja, hogy ha megint találkozik a nyúllal, találjon ki valami ravaszat és mondja azt neki.
Másnap jön a nyuszika, a medve gyorsan azt kérdezi:
- Te nyuszika, tudod mi az a 22?
- Nem.
- A kurva anyádat, azt.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5156 értékelés alapján 3.67 pont) | | |
|
| Büdös pók | - Miért büdös a pók?
- ???
- Mert nyolc hónalja van...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2978 értékelés alapján 3.72 pont) | | |
|
| Vágó István | Két kutya sétál. Elhaladnak egy ház mellett. Az egyik megszólal:
- Te, ez nem a Vágó István háza?
- De igen.
- Megjelöljük?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2767 értékelés alapján 3.61 pont) | | |
|
| Na persze... | A kismalac elindul új állatokat megismerni. Találkozik az öszvérrel.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok az öszvér.
- Miért hívnak öszvérnek?
- Mert apám ló, anyám pedig szamár.
A kismalac továbbmegy, a bokorból morgást hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a farkaskutya.
- Miért hívnak farkaskutyának?
- Mivel apám farkas, anyám meg kutya.
A kismalac tovább ballag, majd hirtelen zümmögést hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a lódarázs.
- Na persze!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4579 értékelés alapján 4.05 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|