| | Összes vicc| Esik az eső | Két székely találkozik az erdőben.
- Adjon Isten!
- Adjon Isten!
Leülnek egy kidőlt fára. Miközben ott üldögélnek, elkezd esni az eső.
- Megeredt.
- Meg.
Jó negyed óra múlva arra siet az erdész, felhajtott gallérral, döbbenten áll meg a két székely előtt.
- Maguk meg mit csinálnak itt ebben a szakadó esőben?
- Beszégetünk!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2635 értékelés alapján 3.57 pont) | | |
|
| Örök vesztes | - Hogy hívják az örökké vesztes indiánt?
- Szopacs.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5029 értékelés alapján 3.84 pont) |
|
|
| Disznó és liba | Egy keskeny lejtős erdei úton két autó talalkozik. Az egyikben, ami lefelé megy, egy férfi ül, a szembejövőben egy nő. Ahogy a két kocsi elhalad egymás mellett, a nő letekeri az ablakot, és odakiabál a férfinek:
- Disznó!
A férfi visszafordulva kikiabál az ablakon:
- Hülye liba!
Majd száguld lefelé a lejtőn, mikor belerohan az úton fekvő disznóba.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3331 értékelés alapján 3.76 pont) | | |
|
| Csirkével | Az öreg székely bemegy a városi bordélyházba és mondja:
- Nőt akarok !
- Papa, mostanság már nem nővel szokták hanem csirkével!
- Akkor kérek egy csirkét! Megkapja, felmegy a szobára és jól elhancúrozik vele.
Másnap megy megint:
- Kérek egy csirkét!
- Ma már nem a csirke hanem a peepshow a menő!
- Akkor legyen az. Beül a fülkébe és látja hogy egy nő öt palival szexel. Nézi nézi és átszól a szomszéd kukkolónak:
- Nem semmi a műsor!
- Ez semmi, látta volna tegnap az öreget a csirkével!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6751 értékelés alapján 4.16 pont) | | |
|
| Rendőr a mosógépben | - Tudod mit kapsz, mikor a rendőrt kiveszed a mosógépből?
- ???
- Tiszta hülyét.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2377 értékelés alapján 3.87 pont) | | |
|
| Faji teszt | A német szerveknél faji tisztasági intelligenciatesztet dolgoznak ki.
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Első jelölt: 67.
Bizottság: Na és miért pont 67? Miért nem 76?
Első jelölt: Nem! 67!
Bizottság feljegyzi: "erős, árja jellem".
Jön a második jelölt.
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Második jelölt: 53.
Bizottság: Na és miért pont 53? Miért nem 35?
Második jelölt: Hát, lehetne éppen 35 is.
Bizottság feljegyzi: "árjához közeli jellem".
Jön a harmadik jelölt, Stirlitz.
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Stirlitz: 44.
Bizottság: Na és miért pont 44? Miért nem... Na, Stirlitz, elég volt ezekből a hülye zsidó trükkökből!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4752 értékelés alapján 4.14 pont) | | |
|
| Zsiros kenyér | Két zsíros kenyér megy a sivatagban. Elszáguld mellettük egy harmadik.
Mire az első:
- Te, ez meg hova siet ennyire?
- Biztos be van sózva!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1556 értékelés alapján 3.71 pont) | | |
|
| Másnap reggel | Aranylakodalmát ünnepli a házaspár. Másnap reggel állnak az ablak előtt, és nézik, ahogy esik az eső.
- Emlékszel, drágám? Ötven évvel ezelőtt is ugyanígy esett!
- Nem, szívem! Ötven évvel ezelőtt sokkal jobban esett!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2077 értékelés alapján 3.74 pont) | | |
|
| Móricka ablakot fest | Mórickát festeni küldi az apukája:
- Fiam, itt van az ecset és a festék, fesd újra az ablakokat.
20 perc múlva jön is vissza Móricka:
- Apu, a kereteket is lefessem?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 17531 értékelés alapján 3.79 pont) | | |
|
| Székely és a Viagra | Az öreg székely bemegy a kocsmába, és kér egy felest. Egy pár fiatal ott vidámkodik, majd összesúgnak, hogy hogyan toljanak ki az öreggel.
Szépen kivárják, és egy alkalmas pillanatban bedobnak egy Viagrát a pálinkájába. Az öreg komótosan felhajtja. Kis idő multával kimegy a WC-re. Ahogy jön vissza, látják, hogy összevissza van vizelve a nadrágja.
Kérdezik tőle:
- Mi történt magával bátyám?
- Kimentem, elővettem, hát láttam, hogy nem az enyém, és visszatettem.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6570 értékelés alapján 4.17 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|