| | Összes vicc| Demszky | Felirat egy kocsi hátulján:
"Nem vagyok részeg, csak a Demszky kátyúit kerülgetem."Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3674 értékelés alapján 3.56 pont) | | |
|
| Hazahordott munka | Panaszkodik az asszony a férjének:
- Figyelj, Jenő, mindig hazahordod a munkádat a munkahelyedről. Én így nem tudok tovább veled élni!
- Na és, nagyon sok ember hazahordja a munkáját. Sajnos ilyen időket élünk.
- Az igaz, de nem mindenki BONCMESTER!!!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2897 értékelés alapján 3.93 pont) |
|
|
| Isten felesége | Pistike megkérdezi az apját:
- Apuci! Van az Istennek felesége?
- Dehogy van - feleli a papa -, hiszen akkor nem lenne mindenható.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2895 értékelés alapján 3.67 pont) | | |
|
| A halász | A halász hazatér fatörzsből vájt csónakján a napi halászatból és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlődő országban dolgozik. A piackutató azt kérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán. A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról.
- Mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember.
- Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász. A piackutató itt közbevág, és ezt mondja:
- Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekről a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél.
Nagyobb csónakkal még több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idő, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló halászflottára.
- És azután? - kérdezi a halász.
- Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebből a porfészekből Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Még azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tőzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne.
- Mennyi idő alatt tudnám ezt elérni? - érdeklődik a halász.
- Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató.
- És azután? - folytatja a kérdezősködést a halász.
- Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. - Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatná a városi rohanó életformát, és egy távoleső faluba költözhetne.
- És azután mi lenne? - kérdezi a halász.
- Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3054 értékelés alapján 3.88 pont) | | |
|
| Egyszerre több lányt | Egy fiatal lány dorgálja a barátját:
- Azt hiszed nem tudom, hogy egyszerre több lányt is bolondítasz?
- Tévedsz, szerelmem, csakis téged.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2024 értékelés alapján 3.56 pont) | | |
|
| Két kuki | Az anyuka füröszti a kisfiát, amikor az megkérdi:
- Anyu! Ha megnövök, nekem is két kukim lesz, mint apunak?
- Ugyan már Pistike, honnan vetted, hogy apunak kettő lenne?
- Amikor pisil, akkor mindig a kicsit veszi elő. Amikor meg megjön a bejárónő, akkor a nagyobbikat...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4440 értékelés alapján 4.19 pont) | | |
|
| Alapszabályok | A jó házasság 4 alapszabálya:
1. Olyan nőt kell találni, aki jól főz és tisztán tartja a lakást.
2. Olyan nőt kell találni, aki sok pénzt keres.
3. Olyan nőt kell találni, aki jó az ágyban.
4. Meg kell oldani, hogy ez a 3 nő ne tudjon egymásról.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3052 értékelés alapján 4.3 pont) | | |
|
| Villanás | - Jean! Mi volt ez a villanás a fűben?
- Semmi, uram! Csak kiégett a szentjánosbogár biztosítéka...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3750 értékelés alapján 3.77 pont) | | |
|
| Intenzív osztályon | - Milyen a hangulat az intenzív osztályon?
- ???
- Eszméletlen!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4586 értékelés alapján 4.24 pont) | | |
|
| Legcsendesebb hely | - Melyik a legcsendesebb hely a világon?
- ???
- Az ejtőernyőgyár garanciális szervize.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1792 értékelés alapján 3.49 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|