| | Összes vicc| Szekrény tetejére | - Miért teszi a szőke nő a gyerekét a szekrény tetejére?
- Mert amikor éjjel az ágyról leesett, azt nem hallotta meg.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5834 értékelés alapján 3.75 pont) | | |
|
| Tojás | - Jean, a tojásom!
- Hozom uram!
- Ne hozza, vakarja!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4274 értékelés alapján 3.51 pont) |
|
|
| Határőrök | A magyar és az orosz határőr kimegy a határra. A magyar kérdi az orosztól:
- Kell egy pofon?
- Da, da!
Puff, lekever neki egyet.
Másnap megint kimennek, megkérdezi a magyar:
- Kell egy pofon?
- Da, da!
Puff, lekever neki egy nagyot.
Harmadnap ugyanez megismétlődik. Ezután az orosz határőr megy a parancsnokságra:
- Parancsnok úr, a magyar határőr minden nap kérdez tőlem valamit, én mondom, hogy igen, és kapok egy nagy pofont. Mit csináljak?
- Mondja, hogy ne, akkor hátha nem kap!
Negyedik nap is kimennek a határra, a magyar kérdi az orosztól:
- Hát még mindig nem volt elég?!
Az orosz:
- Nyet, nyet!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4265 értékelés alapján 4.04 pont) | | |
|
| Akasztás | Éjszaka egy pizsamás férfi rohan be a rendőrségre és elkezd kiabálni:
- Segítség, segítség, jöjjenek gyorsan, az anyósom felakasztotta magát!
- És levágta már? - kérdi a főkapitány.
- Hová gondol, hiszen akkor még élt!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3525 értékelés alapján 3.7 pont) | | |
|
| Két ügyvéd étterembe megy | Két ügyvéd az ebédszünetben leugrik az étterembe ebédelni. Már majdnem odaérnek, amikor egyikük a fejéhez kap:
- Úristen, elfelejtettem bezárni az irodánkat!
Mire a másik:
- Ugyan már, mitől félsz, hiszen mindketten itt vagyunk!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 423 értékelés alapján 3.51 pont) | | |
|
| Ennyi annyi | A falusi iskolában olyan mondatot kell mondani, amiben benne vannak azok a szavak, hogy "mennyi", "ennyi", "annyi".
- Pistike, mondj egy mondatot ezekkel a szavakkal! - kéri a tanárnéni.
- Mikor anyukámék nyem voltak ottyhon, gondoltam, hogy ki kénye mennyi a disznyóknak ennyi annyi.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3739 értékelés alapján 3.86 pont) | | |
|
| Termosz | Egy szőke bemegy a boltba és rámutat egy tárgyra. Kérdi az eladót mi az?
- Termosz - feleli az eladó.
- Mire jó?
- A meleget melegen, a hideget pedig hidegen tartja.
Megveszi, és másnap bemegy vele a munkahelyére. Előveszi a termoszt. Kérdi tőle a kollégája: mi az?
- Termosz.
- Mire jó?
- A meleget melegen, a hideget hidegen tartja, ezért raktam bele egy csésze forró teát, meg két gombóc fagyit.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 7797 értékelés alapján 3.63 pont) | | |
|
| Csap | A skót szállodában egy vendég panaszkodik:
- Kérem, a szobában a csapból csak 20 fokos víz folyik. Miért írják akkor a prospektusban, hogy hideg és meleg víz is van?
- Mert mosakodni hideg, inni viszont meleg...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2087 értékelés alapján 3.69 pont) | | |
|
| Konzerv | - Miért megy a szőkenő egy konzervvel a háza tetejére?
- ???
- Mert az van a konzervre írva, hogy a szavatossági idő a tetőn van!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 8544 értékelés alapján 3.64 pont) | | |
|
| Okos hadüzenet | A második világháborúban Magyarország hadat üzent az USA-nak. Magyarország nagykövete bement a washingtoni külügyminisztériumba, majd átadta a hadüzenetet. Ezután a következő beszélgetés zajlott le:
USA Külügyminiszter: - Mi az Önök államformája?
Magyar nagykövet: - Királyság.
- És ki a királyuk?
- Nincs királyunk, hanem kormányzónk van.
- Ki a kormányzó?
- Vitéz Horthy Miklós tengernagy.
- És van Önöknek tengerük?
- Az nincs.
- Értem. Van az USA-val szemben területi követelésük?
- Nincs.
- Van valamilyen országgal szemben területi követelésük?
- Igen. Ausztriával, Csehszlovákiával, Romániával...
- Értem. És azokkal szemben is hadat viselnek?
- Nem, ők a szövetségeseink.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5908 értékelés alapján 4.2 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|