|
| | Vicc Toplista| Villamos két vége (Vicc Toplista 4829. helyezett) | - Mi történik ha egy villamos két vége egyszerre indul el?
- ???
- A villamos nagyon gyorsan nem mozdul semerre.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 265 értékelés alapján 3.05 pont) | | |
|
| Az elefánt füle (Vicc Toplista 4830. helyezett) | - Miért van az elefántnak nagy füle?
- ???
- Hogy könnyedén tudjon szálldosni virágról virágra.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 614 értékelés alapján 3.05 pont) |
|
|
| Ajándékeső (Vicc Toplista 4831. helyezett) | Két kisfiú a karácsonyi ajándékokat bontogatja:
A nagyobbik fiú összesen egy ajándékot kap, míg kisöccsét elhalmozták ajándékokkal. Ki is nyitja az egyetlen ajándékát, amiben egy jojót talál.
A kisebbik srác sorra bontja ki az ajándékokat, közben testvére nyugodtan jojózgat. Kinyitja az elsőt, egy Matchbox, játszik vele, majd mikor megunja, kinyitja a következőt, amiben egy kamiont talál. Mikor ezt is megunja, nyitja a harmadikat, ami egy társasjátékot rejt.
Közben bátyja még mindig ugyanúgy jojózik, kérdőre is vonja a kisöcsi:
- Nem zavar, hogy Te csak egyetlen ajándékot kaptál, én meg egy csomót?
Mire a bátyja lekezelően:
- Nem én vagyok leukémiás.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 572 értékelés alapján 3.05 pont) | | |
|
| Skót szoknya (Vicc Toplista 4832. helyezett) | - Miért hordanak a skótok szoknyát?
- ???
- Hogy megspórolják a nadrágtartót.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 239 értékelés alapján 3.05 pont) | | |
|
| Bohóc (Vicc Toplista 4833. helyezett) | - Anya? Miért sír a bohóc?
- ???
- Most piheni ki magát.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 188 értékelés alapján 3.05 pont) | | |
|
| Szép nyelvek (Vicc Toplista 4834. helyezett) | A spanyol, a francia és a német arról beszélgetnek, hogy melyikük nyelve a szebb.
- A pillangó spanyolul maga a muzsika: "Mariposa" - áradozik a spanyol.
- Igen, nem rossz, de franciául még sokkal szebb: "Papillion".
- Nem értem, mi bajotok van azzal, hogy "Schmetterlink"? - méltatlankodik a német.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 335 értékelés alapján 3.04 pont) | | |
|
| Favágás (Vicc Toplista 4835. helyezett) | Két székely fát vág az erdőn. Az egyik leteszi a fejszét és megpödri a bajuszát, mondván:
- Kend ma meg fog halni, komám.
A másik nem szól semmit, vágja a fát. Negyedóra múlva leteszi a fejszét, megvakarja a fejét és megkérdezi:
- Miért, komám?
Ebben a percben rádől a fa és agyonüti. Mire a koma újabb bajuszpödrés után:
- Hát ezért, komám.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1563 értékelés alapján 3.04 pont) | | |
|
| Terrorista Érettségi (Vicc Toplista 4836. helyezett) | Terrorista Érettségi
1. Egy személy öngyilkos robbantásra készül egy buszon. Szeretne robbanószert vásárolni. A kufárnál a robbantáshoz szükséges szert 150€-ért kapja meg, B kufárnál 175€-ért, de itt kap ajándékba egy „Vesszen Amerika!” feliratú pólót, valamint 10€-val támogatja a „Terroristák árváiért” alapítványt. Számítsuk ki, mennyibe kerül a B kufárnál egy ütősebb C4, ha A kufárnál 220€!
2. Ha 10 terrorista 25 perc alatt 650 amerikait öl meg Kalasnyikovval, 7 terrorista hány perc alatt öl meg 485 angol utászt páncélököllel?
3. Van egy olasz újságíró túsz, akit 2 napja ejtettünk. A követelésünk az, hogy hagyják el az országot az olasz rendfenntartók, illetve engedjék el terrorista vezérünket. Mennyi az esély arra, hogy mindezt kapjuk, ha feltesszük Internetre, ahogy a férfi kezét levágjuk?
4. Ha 12 öngyilkos merőnylő 21perc alatt, 122 AK-s 17 perc alatt és 32 páncélöklös 31 perc alatt foglal el egy amerikai támaszpontot, hány perc alatt foglalják el együttesen?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 255 értékelés alapján 3.04 pont) | | |
|
| Ügyvéd-duma (Vicc Toplista 4837. helyezett) | Két ügyvéd találkozik.
- Hogy vagy? - hazudja az egyik...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 316 értékelés alapján 3.04 pont) | | |
|
| Nokia (Vicc Toplista 4838. helyezett) | A Sziámi-ikrek hivatalos támogatója: Nokia
"Connecting People"Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 779 értékelés alapján 3.04 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|