| | Vicc Toplista| Román Viagra (Vicc Toplista 4751. helyezett) | - Milyen a román Viagra?
- ???
- A pali átüti a nemi szervét egy 100-as szöggel, a homlokára egy mágnest ragaszt, és bólint...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 132 értékelés alapján 3.11 pont) | | |
|
| Anyanyelvi szinten (Vicc Toplista 4752. helyezett) | A munkavállaló azzal nyeri meg az állást, hogy azt állítja, anyanyelvi szinten tud spanyolul. Mikor aztán Madridban tolmácsolnia kellett volna, kiderül, hogy meg sem tud nyikkani spanyolul.
- Hazudott a disznó! - méltatlankodik a főnöke, miután kirúgatta a fickót. - Teljesen lejáratott a tárgyaláson!
- Nem hazudott - véli a helyettes. - Csak néma volt az anyja...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 119 értékelés alapján 3.11 pont) |
|
|
| Amatőr horgász (Vicc Toplista 4753. helyezett) | Az amatőr horgászt megkérdik, fogott-e már életében valamit. Így felel:
- Még nem, de ennek a tónak az összes halát úgy megszelídítettem már, hogy mind a horgomról esznek.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 861 értékelés alapján 3.1 pont) | | |
|
| Szüzesség (Vicc Toplista 4754. helyezett) | Egy szőke nő és egy pasi ül a kocsiban.
A pasi megkérdezi:
- Miért nem akarsz velem egyet szexelni?
- Mert csak akkor akarom elveszteni a szüzességem, ha férjhez megyek! Amúgyis, mindig megfájdul a fejem a dugástól!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 7385 értékelés alapján 3.1 pont) | | |
|
| Pszichológus (Vicc Toplista 4755. helyezett) | Egy férfi elmegy a pszichológushoz, mondván, hogy állandó rosszkedv gyötri. A pszichológus meghallgatja, feltesz pár kérdést, majd hátradől a székében:
- Nos, uram, szerintem a problémákat az okozza, hogy Önnek nincsen önbizalma. Az ilyen született veszteseknél ez elég gyakori...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 440 értékelés alapján 3.1 pont) | | |
|
| Felkészülés a síszezonra (Vicc Toplista 4756. helyezett) | Hogyan készüljünk fel a síszezonra?
1. Adj a hentesnek egy ezrest, hogy egy órát eltölthess a hűtőházban, aztán, ha kijöttél, égess el még két ezrest, hogy felmelegedj!
2. Áztasd be a kesztyűdet és tartsd a fagyasztóban minden használat előtt!
3. Ha szemüveges vagy, kend be a lencséket ragasztóval!
4. Keress a közelben egy jégpályát, menj végig rajta hússzor a síbakancsodban, miközben cipeled a síléceket és a sporttáskádat. Tégy úgy, mintha az autódat keresnéd, végül szórd szét az összes cuccot a jégen!
5. Tegyél éles kis kavicsokat a cipődbe, mielőtt felhúzod, és a réseken nyomj bele még egy kis zúzott jeget. Ebben járj!
6. Kötözd egyik bokádat az ágy lábához, és kérd meg egy barátodat, hogy teljes lendülettel rohanjon neked!
7. Töltsd meg a turmixgéped jéggel, de ne rakd rá a tetőt! Kapcsold be, és hagyd, hogy a jégdarabok beterítsenek. Addig hagyd az arcodon, míg el nem olvad!
8. Vegyél fel annyi ruhát, amennyit csak bírsz. Aztán gyorsan kezdj mindent ledobálni magadról, mintha sürgősen WC-re kellene menned!
9. Mindezeket ismételgesd minden szombaton és vasárnap, amíg az igazi szezon el nem kezdődik!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 560 értékelés alapján 3.1 pont) | | |
|
| Tolakodás (Vicc Toplista 4757. helyezett) | - Most már elég! - szól a háta mögé az egyik utas. - Hagyja abba a tolakodást!
- Elnézést - nem tolakszom, csak időnként levegőt veszek!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 262 értékelés alapján 3.1 pont) | | |
|
| Dráva (Vicc Toplista 4758. helyezett) | Müller és Stirlitz sétálnak a Dráva partjánál.
- Stirlitz - gondolja Müller.
- Müller - gondolja Stirlitz.
- Blugy-blugy - gondolja a fuldokló ember.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 557 értékelés alapján 3.1 pont) | | |
|
| A halál fia (Vicc Toplista 4759. helyezett) | A paraszt kisfia nagyon beteg. Egyszer csak valaki bekopog az ajtón. A paraszt idegesen kinyitja az ajtót, majd látja, hogy a halál kisfia áll ott a kaszájával.
- Add oda a kisfiadat, lejárt az ideje! A paraszt dühösen azt mondja neki, hogy "Nem adom!", és becsapja az ajtót!
Fél óra múlva újra kopognak, a paraszt idegesen ajtót nyit, majd látja, hogy a halál fia meg a nagy halál a kaszájukkal állnak ott, és a halál kisfia sírva mondja az apjának a parasztra mutatva:
- Ő volt az.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 188 értékelés alapján 3.1 pont) | | |
|
| Malacmérés (Vicc Toplista 4760. helyezett) | - Milyen mértékegységgel mérik le a malac hosszúságát?
- ???
- Röffel...!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 970 értékelés alapján 3.1 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|