|
| | Szőkenő viccek| Reklámtábla | A szőke nő megáll egy kirakat előtt, és olvasni kezdi a kifüggesztett reklámtáblát:
"AMIT NEM LÁT A KIRAKATBAN, MEGTALÁLJA A BOLTBAN!"
Erre bemegy és azt kérdezi:
- Tessék mondani, itt van az anyukám?
- Miért lenne itt?
- Mert a kirakatban nem látom...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6603 értékelés alapján 4.06 pont) | | |
|
| Konzerv | - Miért megy a szőkenő egy konzervvel a háza tetejére?
- ???
- Mert az van a konzervre írva, hogy a szavatossági idő a tetőn van!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 8544 értékelés alapján 3.64 pont) |
|
|
| Napolajban | - Miért süti napolajban a szőke a csirkét?
- ???
- Hogy le ne égjen!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4583 értékelés alapján 3.59 pont) | | |
|
| Reptéri ügyfélszolgálat | A szőke nő betelefonál a repülőtéri ügyfélszolgálatra:
- Jó napot! Azt szeretném megkérdezni, hogy mikor indul Amerikába a Malév 2810-es gépe??
- Egy pillanat...
- Köszönöm szépen.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5544 értékelés alapján 3.72 pont) | | |
|
| Nők és a Szahara | Három nő megy a sivatagban: egy barna, egy vörös, és egy szőke. A barnánál van kaja, ha megéheznek legyen mit enni, a vörösnél van innivaló, ha szomjasak lesznek, legyen mit inni.
- És a szőkénél mi van?
- Egy trabantajtó. És miért? Hogy ha melegük van, le tudják húzni az ablakot!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6778 értékelés alapján 3.84 pont) | | |
|
| Kívülről szőke | - Mit mond a szőke nő a barátjának?
- ???
- Drágám, kívülről lehet, hogy szőke vagyok, de belülről sötét!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4763 értékelés alapján 3.81 pont) | | |
|
| Nőgyógyász és a szőke nő | Szöke nő jön kifelé a nőgyógyásztól és ismételgeti:
"Darázs, derék, homár, darázs, derék, homár..."
Utánaszól a nőgyógyász:
- Nem, nem! Utoljára mondom: Méh nyak rák!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6909 értékelés alapján 3.61 pont) | | |
|
| Negyedik gyerek | Szőke nő beszélget a barátnőjével:
- Olyan boldog vagyok a 3 gyerekemmel! - mondja a szőke.
- Nem akarsz még egyet? - kérdezi a másik.
- Nem, mert azt olvastam, hogy a világon minden 4. gyerek kínai!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3563 értékelés alapján 3.97 pont) | | |
|
| Szőke nő a taxiban | Szőke nő az Andrássy úton beugrik egy ott álló taxiba:
- Az Andrássy útra, legyen szíves!
- Már ott vagyunk hölgyem!
- Hűűű! Ilyen gyorsan? Mennyivel tartozom?
- Semmivel!
- Hűűű, de olcsó!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6836 értékelés alapján 3.94 pont) | | |
|
| Szögletes mell | - Miért van a szőke nőnek négyszögletes melle?
- ???
- Mert elfelejtette kivenni a szilikont a dobozból.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4838 értékelés alapján 3.63 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|