|
| | Rendőr viccek| Bicikliző paraszt | Parasztbácsi biciklizik, megállítja a rendőr.
- Uram, meg kell birságoljam, mert ittasan kerékpározik, nincs lámpája, laza a kormánya... 4000 forint a büntetése.
Erre elkezd nevetni a paraszt, a rendőr nem bírja szó nélkül és megkérdi:
- Hát most meg mit nevet?
- Mögöttem jön a Sanyi, de neki még biciklije sincs, ő mit fog fizetni...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3379 értékelés alapján 3.81 pont) | | |
|
| Szárnyasállat | Rendőrök beszélgetnek:
- Úgy szeretném, ha anyámnak sok szárnyasállata lenne otthon!
- Miért?
- Hát szegény minden reggel azon sóhajtozik, hogy neki csak egyetlen barom-fia van.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4292 értékelés alapján 3.94 pont) |
|
|
| Sötétíts be | Megy haza a rendőr, a felesége várja a ház előtt. A rendőr messziről odakiált:
- Drágám! Sötétíts be! Csukj be minden zsalut, ablakot, húzd le a redőnyt és bújj a paplan alá!
A felesége megteszi, bebújik a paplan alá és izgatottan várja a férjét. A rendőr hazaér és bebújik ő is a paplan alá.
- Nézd drágám, milyen jól világít az új kvarcórám!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2307 értékelés alapján 3.7 pont) | | |
|
| Jean Claude Van Damme | Sétál egy rendőr az erdőben. Egyszer csak meglátja, hogy valami mozog a bokorban.
- Ki van ott? - kérdezi.
- Jean Claude Van Damme.
- Akkor mind a négyen jöjjenek ki a bokorból feltartott kézzel!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2347 értékelés alapján 3.72 pont) | | |
|
| Karácsonyfa | Két rendőr elmegy az erdőbe, hogy karácsonyfát vágjanak maguknak. A térdig érő hóban gázolva órák hosszat keresik a megfelelő fenyőfát, de nem találják. A nap lenyugszik, feltámad a jeges szél, a távolban felvonyít valami állat.
Az egyik rendőr odafordul a másikhoz:
- Na, ebből nekem elegem van! A legközelebbi fát kivágjuk, akár fel van díszítve, akár nincs!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5170 értékelés alapján 3.59 pont) | | |
|
| Újság a kézben | - Milyen nap van ma? - kérdi egyik rendőr a másiktól.
- Nem tudom, de ott az újság a kezedben, nézd meg abban!
- Nem jó, ez tegnapi újság!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3931 értékelés alapján 3.64 pont) | | |
|
| Archeológus | Közúti ellenőrzésnél a rendőr próbálja körültekintően kideríteni, hogy mi is történt.
Meghallgatja a tanúkat is. Egy fiatalabb férfit kérdezget:
- Neve?
- Kovács Géza.
- Foglalkozása?
- Archeológus.
A rendőr feltolja a sapkáját, gondolkodik.
- Mondja csak magyarul, kérem.
A férfi mosolyog:
- Oké, akkor írja be, hogy ásatásokon dolgozom.
Mire a rendőr:
- Csak semmi flanc. Szóval kubikos.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2159 értékelés alapján 3.7 pont) | | |
|
| Renőrkutya | - Te, az én kutyám szerintem nagyon jó rendőrkutya lenne!
- Miért? Jó a szimata és fegyelmezett?
- Nem! Szereti a fánkot, és tökhülye.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2522 értékelés alapján 3.57 pont) | | |
|
| Két hülye rendőr | Két rendőr veszekszik, hogy melyikük fia a hülyébb:
- Biztos az én fiam a hülyébb!
- Nem az enyém a hülyébb!
Végül fogadnak, elmennek egymáshoz és letesztelik egymás fiát:
- Hé fiam nézd már meg nem vagyok-e ott a buszmegállóban!
A fiú lerohan, megnézi. Közben a másik rendőr megszólal:
- Tényleg a te fiad a hülyébb, az ablakból is meg lehetett volna nézni.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3353 értékelés alapján 3.94 pont) | | |
|
| Bolondok háza | - Mi a különbség a rendőrség és a bolondok háza között?
- ???
- Más a telefonszámuk.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2402 értékelés alapján 3.99 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|