| | Rendőr viccek| Lovasrendőr | Karácsony reggelén a lovasrendőr figyeli az útkereszteződést. Észrevesz egy kisfiút, aki egy vadonatúj, csillogó biciklivel kerekezik. Odaszól neki:
- Szép új bringád van! Csak nem a Jézuska hozta?
- De igen! - így a fiúcska.
- Na akkor jövőre mondd meg a Jézuskának, hogy lámpát is hozzon rá! - mondja a rendőr, és átad egy bűntetőcédulát.
A fiú elmenőben még visszaszól:
- Szép lovad van, csak nem neked is a Jézuska hozta?
- De igen - veszi a rendőr a tréfát - persze hogy az.
- Na akkor mondd meg a Jézuskának, ha jövőre is lovat hoz neked, akkor a faszt a ló alá tegye, ne föléje!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4588 értékelés alapján 3.84 pont) | | |
|
| Három kívánság | Közúti ellenőrzéskor igazoltatja a rendőr a jó tündért, aki így szól hozzá:
- Rendőr, a lelked mélyén jó ember vagy. Teljesítem három kívánságodat! Mit kérsz?
- Személyit, jogosítványt, forgalmi engedélyt!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4518 értékelés alapján 3.9 pont) |
|
|
| Mateklecke | A tanító néni a rendőr gyerekéhez:
- Pistike, az volt a feladat, hogyha valaki öt kilométert tesz meg gyalog, egy óra alatt, akkor mennyi időre van szüksége 18 kilométer megtételéhez! Miért nem csináltad meg a leckét?
- A papám segít benne, de még mindig úton van.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5101 értékelés alapján 3.64 pont) | | |
|
| Rendőr és a strucc | Két kisgyerek beszélget. Modja az egyik:
- Tudod mi a különbség a rendőr és a strucc között?
- Nem. - hangzik a válasz.
... Véletlenül egy rendőr volt a közelben és hallotta a beszélgetést. Mogorván, fenyegető tekintettel lép oda a gyerkőcökhöz, majd megkérdi:
- Na mi a különbség?
Nagyon megijed a viccmesélő, ezért azt mondja:
- Á, semmi, semmi...
Mire a rendőr:
- Na azért!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3819 értékelés alapján 3.57 pont) | | |
|
| Audi Quattro | A rendőr megállítja az autót.
- Jó napot uraim, ebben az autóban csak négyen ülhetnek, maguk meg öten vannak.
- Na de biztos úr, a forgalmi engedélyben öt személy szerepel!
- Nem úgy van az! Milyen kocsi ez, kérem szépen?
- Audi Quattro.
- No látja! A quattro négyet jelent, tehát maguk csak négyen ülhetnek benne.
- De biztos úr, ez nem igaz! Kérdezze meg a felettesét!
A rendőr beszól a központba, majd így szól a vezetőhöz:
- Most nem tudják adni, mert éppen két olaszt szállít ki egy Fiat Unóból!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2339 értékelés alapján 3.88 pont) | | |
|
| Bankrablás után | Bankrablás után a rendőrség megszállja a környéket. Az egyik domboldalon levő ellenőrzési ponthoz egy gyanús alak érkezik egy viharvert autóval.
A rendőr megállítja és beszól neki:
- Kérem, nyissa ki a csomagtartót!
- Biztos úr, nem tudom. Rossz a kocsiban a kézifék, ha meg leveszem a lábam a fékről, visszagurul az autó.
A rendőr erre bepattan az utasoldali ülésre, átrakja a lábát és rálép a fékre.
- Na, most aztán menjen és nyissa ki a csomagtartót! - kiáltja a sofőrnek.
Az kiszáll és kinyitja a csomagtartót.
- Na, - üvölti a rendőr - van fegyver vagy pénz a csomagtartóban?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2433 értékelés alapján 3.55 pont) | | |
|
| Rendőr a tévés vetélkedőben | A rendőr bejut egy tévés vetélkedőbe és, hogy ne égesse le a rendőrtársadalmat, megmondják neki, hogy a megfejtés a "pingvin" lesz, de azért megkérik, hogy előbb kérdezzen egy párat, hogy ne legyen feltűnő a csalás.
Bemegy a rendőr és kérdezi:
- Leülhetek?
- Igen.
- Rágyújthatok?
- Sajnos itt nem.
- Akkor pingvin.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3850 értékelés alapján 3.75 pont) | | |
|
| Lift | Két rendőr vár a liftre.
Mondja az egyik a másiknak:
- Hívd le a liftet.
- Lift, gyere le! - mondja a másik
Mire a másik rendőr megszólal:
- Ne, úgy te! Gombbal!
Mire a rendőr, megfogja az ingje gombját, és megszólal:
- Lift, gyere le!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3430 értékelés alapján 3.6 pont) | | |
|
| Tésztát rádióval | Két rendőr beszélget:
- Te mivel eszed a tésztát?
- Rádióval.
- Hogy-hogy?
- Tudod, az asszony mindig megkérdezi, hogy: kérsz rá diót?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4754 értékelés alapján 3.95 pont) | | |
|
| Hangszerek | A rendőr bemegy a hangszerárushoz:
- Kérem azt a fehér harmonikát és azt a piros szaxofont.
- Nézze, a poroltót viheti, de a radiátort gondolja meg még egyszer!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3979 értékelés alapján 3.87 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|