| | Orvos viccek| Autónak képzeli | - Doktor úr, a férjem autónak képzeli magát. Mit tegyek?
- A legjobb lenne, ha be tudná hozni hozzám.
- Az sajnos lehetetlen, nekem nincs jogosítványom!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1786 értékelés alapján 3.73 pont) | | |
|
| Közülük való | A bolondok házában az egyik ápolt kedveskedni akar az új orvosnak:
- Tudja, doktor úr, hogy mi magát mindannyian sokkal jobban szeretjük, mint az elődjét?
- Valóban? És miért?
- Valahogy olyan közülünk valónak érezzük...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1823 értékelés alapján 3.94 pont) |
|
|
| Édes mosoly | Friss apa, miközben barátaival a kórházban az újszülött gyerekét nézi:
- Nézzétek, milyen szépen mosolyog! Hát nem édes?
- De a fiad nem is mosolyog - mondja az egyik barátja.
- Én nem a kölyökről, hanem a nővérkéről beszéltem.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2077 értékelés alapján 3.72 pont) | | |
|
| Lefeküdtem egy betegemmel | Egy részeg meséli a másiknak:
- Ha kitudódik, hogy lefeküdtem az egyik betegemmel, nekem végem van!
- Ugyan már, egy csomó orvosról hallottam, hogy elcsábította a betegét!
- Az lehet, de én állatorvos vagyok!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3239 értékelés alapján 4.08 pont) | | |
|
| Zárt osztály | A zárt osztály negyedik emeletén az egyik szobából hatalmas lárma hallatszik. Benyit az ápoló és számon kéri a bent tartózkodókat.
- Világrészeket játszunk - feleli az egyik bolond. - Én vagyok Európa, ő Ázsia, Szalay úr Afrika, Dénes bácsi Ausztrália.
- Aha, és Gida úr miért bújt el az ágy alá?
- Mert ő lett Amerika, csak még nincs felfedezve...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 476 értékelés alapján 3.83 pont) | | |
|
| AIDS | A bácsika elmegy az orvoshoz:
- Tessék modani, drága főorvos úr, hogyan tudnék én AIDS-et kapni?
- Atyaég! Hány éves a bácsi?
- Kilencven.
- És miért szeretne AIDS-et kapni?
- Hát azért, mert azt hallottam, hogy AIDS-sel még el lehet élni 5-10 évet is!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2557 értékelés alapján 3.68 pont) | | |
|
| Jókezű sebész | - Képzeld, a szomszédasszonynak balesete volt!
- Megsérült?
- Igen.
- Hol?
- Az arcán. De szerencsére egy jókezű sebész rendbe hozta. Olyan az arca mint régen.
- Jajj, szegény!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2228 értékelés alapján 3.81 pont) | | |
|
| Szemorvosnál | A szemészeten a beteg letolja a gatyáját és csupasz fenekét az orvos felé fordítja.
- Jóember! Tudja ön, hogy hol van? A szemorvosnál!
- Tudom, tudom. De látja doktor úr azokat a kis szorszálakat a fenekem körül?
- Igen, látom.
- És azok végén a pici kis gombócokat?
- Azt is látom!
- Nahát! Ha azokat megpróbálom leszakítani, mindig könnybe lábad a szemem!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2544 értékelés alapján 3.9 pont) | | |
|
| Sztetoszkóp | Egy kis faluban nyugdíjba készül az orvos, helyére egy fiatal kolléga érkezik. Együtt látogatják végig a betegeket, és az idősebb mindenhol bemutatja a fiatalt. Az egyik asszony panaszkodik:
- Doktor úr, mostanában állandóan fáj a gyomrom.
Az idős orvos válaszol:
- Nem evett túl sok friss gyümölcsöt? Szerintem kevesebbet kéne ennie, akkor rendbe fog jönni.
Amikor a két orvos elhagyja a házat, a fiatal csodálkozva kérdezi:
- Hogy tudta ilyen gyorsan felállítani a diagnózist, hiszen nem is vizsgálta meg a hölgyet?
- Egyszerű. Leejtettem a sztetoszkópomat, és amikor lehajoltam, megláttam, hogy az asztal alatt a szemetes tele van banánhéjjal. Így azonnal rájöttem, hogy mi a baj.
Mennek tovább egy másik házhoz, ahol egy idősebb asszony fogadja őket. Most a fiatal orvoson van a sor. Az asszony elmondja a panaszát:
- Doktor úr, mostanában állandóan kimerültnek érzem magam, egészen legyengültem.
- Nos... asszonyom, talán nem kellene annyi önkéntes munkát vállalnia az egyháznak, pihenjen többet.
Mikor kimennek a házból, az idős orvos megdöbbenve kérdezi a kollégájától:
- Hát ezt meg honnan tudta? Hiszen nem is vizsgálta meg a hölgyet, még csak nem is ismeri őt.
- Egyszerű. Mikor elejtettem a sztetoszkópomat, és lehajoltam érte, megláttam az ágy alatt a tiszteletes urat.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1461 értékelés alapján 4.3 pont) | | |
|
| Semmi rossz szokása | Orvos a beteghez:
- Érdeklik önt a léha nők?
- Nem különösképpen! - von vállat a beteg.
- Hát az ital?
- Cseppet sem.
- És a dohányzással hogy áll?
- Nem dohányzom.
- A fenébe is! Magának semmi rossz szokása nincsen?
- De, van egy kis hibám.
- Micsoda?
- Sokat hazudok.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3408 értékelés alapján 4.11 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|