| | Óra viccekKakukkosóra | Két szőke nő összefut az utcán:
- Hova viszed azt az órát?
- Az állatorvoshoz.
- Miért?
- Berekedt a kakukk.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3081 értékelés alapján 3.68 pont) | | |
|
A beszélő halak | Az órán kérdi a tanár, tud-e valaki példát mondani a beszélő állatokkal kapcsolatban. Móricka azonnal jelentkezik is:
- Nekünk otthon beszélő halaink vannak. Tegnap este is hallottam ahogyan mondta az egyik a másiknak, hogy "Ne harapdáld úgy a farkam mert szétrúgom az akvárium oldalát."Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 14345 értékelés alapján 3.67 pont) |
|
|
Túszok | Egyszer terroristák foglaltak el egy konferencia központot, ahol éppen ügyvédek tartottak kongresszust. A mintegy 500 túszt fogva tartó bűnözők vezetője félelmetes fenyegetést intézett az épületet körbevevő rendőrökhöz:
- Ha nem teljesítik a követeléseiket, minden órában szabadon engedünk egy ügyvédet...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1925 értékelés alapján 3.67 pont) | | |
|
Komolytalan védekezés | Micike egyik reggel másfél órát késik a munkahelyéről. Főnöke felelősségre vonja:
- Mit tud felhozni mentségére?
- Azt, hogy gyereket várok.
- Mikorra várja?
- Mához kilenc hónapra...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2092 értékelés alapján 3.65 pont) | | |
|
Nézeteltérés | - Mikor volt az első nézeteltérésük? - kérdi a válóperes ügyvéd a házaspártól.
- Az esküvőnk előtt egy órával. - feleli az asszony. - Én az esküvőre akartam menni, ő meg inkább az ágyban maradt volna.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2159 értékelés alapján 3.64 pont) | | |
|
Nagyon ketyeg | - Doktor úr, valami nagyon ketyeg idebent, mióta bevettem az új altatót, amit ajánlott.
- És hogy vette be?
- Ahogy mondta, lefekvés előtt, egy órával.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2864 értékelés alapján 3.64 pont) | | |
|
Mit csinálsz? | - Mit csinálsz errefelé Béla?
- Látod ott azt a szőke nőt?
- Aki éppen rágyújt? Igen, látom.
- Képtelen vagyok lerázni. Már lassan egy órája megy előttem!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 382 értékelés alapján 3.64 pont) | | |
|
Lábszárcsont | Az eltűnt repülőgép után kutató expedíció a hegyek között végre megtalálja a lezuhant gépet. Ahogy elkezdik felkutatni a környéket, hamarosan egy túlélőre bukkannak, aki a hóba ásott kis lyukban kuporog, egy csontot szopogatva. Amikor észreveszi a mentőket, örömmel ugrik fel, és szalad feléjük. Az expedíció vezetője megdöbbenve látja, hogy az ember által szopogatott csont egy emberi lábszárcsont. A túlélő észreveszi a döbbenetet, és elkezd mentegetőzni:
- Nézzék, mindenki meghalt a zuhanáskor, nekem meg nem volt mit ennem. Nem ítélhetnek ezért el, az életösztön nagyon erős!
- De uram, a repülőgép még csak 4 órája zuhant le!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1956 értékelés alapján 3.63 pont) | | |
|
Rádióadás | Három órányi hallgatás után megszólal a rádió:
- Süketnémáknak szóló műsorunk véget ért. Köszönjük figyelmüket!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2688 értékelés alapján 3.62 pont) | | |
|
Győr - Budapest út | - Mondja mennyi ideig tart az út Budapestről Győrig?
- Körülbelül két óra.
- És azt megmondaná, hogy Győrtől Budapestig meddig tart az út?
- Jaj, ilyen hülyeséget hogy lehet kérdezni? Természetesen az is ugyanannyi ideig, két óráig tart!
- Nana, ez nem olyan egyértelmű! - Hiszen Újévig Karácsonytól csak egy hét telik el, de Újévtől Karácsonyig már jóval több...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2321 értékelés alapján 3.59 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|