| | Morbid viccek| Félkarú | - Miért nem szeretnek horgászni a félkarú emberek?
- ???
- Mert nem tudnak dicsekedni, hogy: "Ekkora halat fogtam!"Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 391 értékelés alapján 3.5 pont) | | |
|
| A homokos meg a szadista | Egy elhagyatott viskóban kénytelen éjszakázni a homokos meg a szadista, mert rájuk esteledik. Az éjszaka közepén a homi nem bírja tovább, és megkörnyékezi a szadistát:
- Ha hagyod, hogy csináljak veled valamit, akkor én is hagyni fogom, hogy te is csinálj velem valamit.
- Rendben - válaszol a szadista.
A homokos erre természetesen megdugja a szadistát, majd elégedetten mondja:
- Most te is csinálhatsz velem valamit. Amit csak akarsz!
A szadista megfogja a homi faszát, és három helyen odaszögezi a konyhapulthoz, majd elmegy egy jókora konyhakésért.
- Most le akarod vágni a faszom? - kérdezi kétségbeesetten a homokos.
- Dehogy! Levágod te magadnak, ha rád gyújtom a viskót!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 397 értékelés alapján 3.9 pont) |
|
|
| Rödidlátó | Mi volt a rövidlátó turista utolsó mondata egy romániai erdőben tett túrán?
"- Mondja, maga mindig bundában szedi a málnát?"Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4153 értékelés alapján 3.93 pont) | | |
|
| Vonat előtt | Sanyi és Józsi fogadnak a vasúti sín mellett. Azt mondja Sanyi:
- Te Józsi, fogadjunk, hogy nem tudsz átugrani a vonat előtt, amikor itt van előtted 1 méterre.
Azt mondja a Józsi:
- Én átugrom!
Jön a vonat, már 1 méterre van, a Józsi ugrik. Azt mondja Sanyi:
- Józsi, de gyors vagy te öregem! Az egyik lábad itt, a másik meg ott...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3531 értékelés alapján 3.86 pont) | | |
|
| Óvodában | Óvodában beszélgetnek a gyerekek:
- Neked mi a jeled?
- Vízcsepp.
- Miért?
- Mert mikor anyu hasában voltam, ráesett egy vízcsepp.
- És neked?
- Pillangó.
- Miért?
- Mert mikor anyu hasában voltam rászállt egy pillangó.
A sarokban is ül egy kisgyerek, aki meg sem szólalt egész idő alatt. Megkérdezik tőle is:
- És neked mi a jeled?
- Zoongooooraaaaa!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3675 értékelés alapján 3.63 pont) | | |
|
| Rasszista taxis | - Mit mond a rasszista taxis, ha meglát a zebrán egy kínait?
- Na, ezen a sárgán még átmegyek!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5208 értékelés alapján 4.03 pont) | | |
|
| Bérgyilkos | A bérgyilkos bemegy a templomba gyónni. Azt mondja a papnak:
- Atyám... Vétkeztem... Gyónni szeretnék... Megöltem 10 embert...
Mire a pap:
- Lenne egy kis meló...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4410 értékelés alapján 3.75 pont) | | |
|
| Vámpír tea | Bemegy a vámpír a kocsmába. Kér egy korsó vért.
Bemegy egy másik vámpír, ő is kér egy korsó vért.
Bemegy a harmadik vámpír is. Kér egy korsó forró vizet. Néz rá a többi vámpír meglepetten, mire az elővesz egy véres tampont:
- Mi van, teafilterről még nem hallottatok?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5778 értékelés alapján 3.72 pont) | | |
|
| Hóhér | - Nagy nap ez a mai - súgja oda a hóhér az akasztófa alatt álló elítéltnek. - Ez lesz a századik akasztásom.
- Jó magának, nekem csak az első.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3768 értékelés alapján 3.78 pont) | | |
|
| Rutinos kocsmáros | Bemegy egy kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a székely, a zsidó, a cigány, a nyuszika, a medve, a farkas, a rendőr, és a szőke nő. Nézi őket a kocsmáros egy ideig, majd megszólal:
- Mi ez, valami vicc?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2950 értékelés alapján 3.58 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|