| | Iskola viccek| Szemüveges tanárnő | A rövidlátó, szemüveges tanárnő kezdi elveszíteni a türelmét.
- Te, ott hátul. Mikor volt az Aranybulla?
- Tudom is én...
- Mikor volt a tatárjárás?
- Tudja a fene.
- De hiszen ezt a múlt órán tanultuk. Mit csináltál tegnap este?
- A kocsmában voltam. Megittunk pár üveg sört a haverokkal.
- És... és ezt csak így kijelented? Hogyan akarsz átmenni a vizsgán?
- Sehogy. Én a vízvezetékszerelő vagyok, és a fűtőtestet jöttem megjavítani.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6268 értékelés alapján 4.11 pont) | | |
|
| Ha nagy leszel | Tanító néni az iskolában:
- Marika, mit fogsz csinálni, ha olyan nagy leszel, mint én?
- Fogyókúrázni!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6768 értékelés alapján 4.23 pont) |
|
|
| Személyes névmás | Tanárnő Pistikének:
- Pistike! Mondj egy névelőt, és egy személyes névmást!
- Ki, én???Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3905 értékelés alapján 3.65 pont) | | |
|
| Maffiózó | - Apu! Azt mondják az iskolában, hogy mi maffiózó család vagyunk.
- Na majd bemegyek, és elintézem a dolgot.
- Jó, jó, de úgy csináld, hogy balesetnek tűnjön!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3532 értékelés alapján 3.8 pont) | | |
|
| Egyes | - Apu, a padszomszédom, a Pisti egyest kapott matekból - újságolja az iskolából hazaérve apukájának Peti.
Mire az apuka:
- Ez egyáltalán nem lep meg. Pisti olyan mint az apja, az pedig egy nagy tökfilkó.
Peti erre kiböki:
- Apu... én is egyest kaptam...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5334 értékelés alapján 3.82 pont) | | |
|
| Puskin | A diákok irodalom órán orosz írók, költők műveiből felelnek. A tanárnő mondja a mű címét, a gyerekek az íróját. Sorba jönnek a válaszok: Dosztojevszkij, Tolsztoj...
Pistike majd kiesik a padból annyira jelentkezik, felszólítja a tanárnő, nagy büszkén kivágja: Fuskin.
- Ülj le azonnal! - szól rá nagy mérgesen a tanárnő.
Ekkor odasúgja Pistike padtársa:
- Bolond vagy? Nem tudod hogy az Puskin?
- Jó jó, de af a hülye ficsa meg nem látja, hogy hiányzik elölről két fogam?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4362 értékelés alapján 3.79 pont) | | |
|
| Kijavított dolgozat | A tanár visszaadja a kis Pistike kijavított dolgozatát. A fiúcska átnézi a piros színnel teli dogát, majd megkérdi a tanárt:
- Tanár bácsi! Mit tetszett ideírni pirossal az osztályzat mellé?
- Az áll ott, hogy írj olvashatóbban!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3289 értékelés alapján 3.58 pont) | | |
|
| Irodalomórán | - Gyerekek - kérdezi a tanár az irodalomórán -, hogy hívják azt az írásművet, amelyet csak kigondol valaki, és semmi valóságalapja nincs?
Pistike jelentkezik:
- Adóbevallás!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4716 értékelés alapján 3.76 pont) | | |
|
| Mentő kérdés | A hallgatónak nagyon nem megy a vizsga, minden kérdésre rossz választ ad. Tanár:
- Na jó, mentő kérdés a kettesért. Hány villanykapcsoló van ebben a teremben?
A hallgató forgolódik, számolja a kapcsolókat... Tanár:
- Páros vagy páratlan?
A hallgató gondolkozik, majd mondja:
- Páros.
A tanár erre előkap egy villanykapcsolót a zsebéből és így szól:
- Páratlan!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3161 értékelés alapján 3.39 pont) | | |
|
| Beteg lett | - Halló! Jó estét kívánok tanárnő, azért telefonálok, mert a fiam nem tud menni holnap iskolába, mert beteg lett.
- És hogy hívják a gyermeket? - kérdezi a tanár.
- Kovács Pistikének. - felelik a vonal túlsó végén.
- És önt hogy hívják? - kérdi a tanár.
- A papámnak.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3598 értékelés alapján 3.92 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|