|
| | Egyéb viccek| Okos vagyok | Szomorkodik a bagoly az ágon. Arra jön a jó tündérke és megkérdi:
- Mi bajod bagoly?
- Szomorú vagyok, mert nem tudok senkivel beszélgetni, olyan okos vagyok.
- No ezen változtathatunk! Leveszem az IQ-dat 150-re. Eltelik egy hét. Újra találkoznak. A bagoly még mindig szomorú.
- Hát te miért szomorkodsz még mindig?
- Mert eddig csak egy professzor állt szóba velem, azóta senki.
- No ezen is változtathatunk! Leveszem az IQ-dat 100-ra.
Eltelik még egy hét, újra találkoznak, és a bagoly még mindig szomorú.
- Mi van veled bagoly? Még mindig búsulsz?
- Eddig csak egy orvos és egy tanár állt szóba velem.
- Rendben van. Leveszem az IQ-dat 50-re, de akkor menstruálnod is kell!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 176 értékelés alapján 2.81 pont) | | |
|
| Favicc | Két favicc ül a fán. Az egyik elkezd röhögni. A másik favicc megkérdezi:
- Mi olyan nevetséges?
- Semmi, csak eszembe jutottam.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2003 értékelés alapján 2.6 pont) |
|
|
| Tőzsdeügynök | A tőzsdeügynök:
- Külsőleg: Jól öltözött, kedves, felelősségtudatos, magabiztos, élete látszólag vidám, gondtalan és jól szervezett.
- Félelmei: Reggel elkésik a tőzsdéről, és ezért aznap csak másfél milliót keres nettó. Emelni fogja a McDonalds a "sajtbi" esetleg a "hambi" árát is.
- Idézet: (operaelőadás közben, mobilon) - Hogy öt pontot estünk a tőzsdén? Azonnal vásárolj 7 milkáért MOL részvényt!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 456 értékelés alapján 2.38 pont) | | |
|
| Húsvéti locsolóversek | Sivatagban jártam,
Ott lakik a teve,
Ha akarod, ha nem,
Meglocsollak, hehe!
Kerékpárral érkeztem,
negyven métert fékeztem,
oszt szabad-e locsolni?
Lombos nagy fán ül a bögöly,
meglocsollak, meg ne dögölj!
Húsvét táján édes szokás,
a vödörrel locsolkodás,
nálam is van szagos kölni,
ha rád öntöm, meg fogsz ölni?
Felnézek az égre,
a versemnek vége.
Ződ erdőbe vótam,
adj egy sört, oszt jó van!
Ól sarkában disznó röfög,
meglocsollak, aztán mögyök.
Egy gondolat bánt engemet,
elfeledtem a versemet.
Falu végén templom,
Locsoljak-e? Nemtom.
Zöld a moha, zöld a páfrány,
meglocsollak házisárkány!
Kossuth téren jártam,
nagy tömeget láttam,
nem akart oszolni,
szabad-e locsolni?
Zöld erdőben jártam,
barna medvét láttam,
szereti a mézet,
add ide a pénzet!
Zöld erdőben jártam,
sok szép leányt láttam,
szedték az egrest,
ide azt az ezrest!
Zöld erdőben jártam,
Elszállott egy sirály,
Locsolkodni jöttem,
Höööö... király!
Zöld erdőben jártam,
Zöld levelet láttam.
Elszívtam!
Bejött!
Szomjas vagyok!
Locsolhatok?
Árok partján döglött ló.
Én vagyok a locsoló.
Zöld erdőben jártam,
Berúgtam azt hánytam.
Piros tojás, fehér nyuszi,
Locsolásért jár a puszi!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 10764 értékelés alapján 2.5 pont) | | |
|
| Villa | A parasztbácsika bemegy az üzletbe, és így szól:
- Kéne egy villa!
- Uram, mostanában a villát úgy hívjuk, hogy "nők".
- A villa mos' mér' nők?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 285 értékelés alapján 2.67 pont) | | |
|
| Szénakazal | Sanyika és az anyja utaznak a vonaton.
- Anyu, mi az ott?
- Az egy szénakazal!
- Hol?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 117 értékelés alapján 2.62 pont) | | |
|
| Szintetizátor | - Kérek egy szintetizátort.
- Sajnos uram, a szintetizátorunk elfogyott, de ajánlhatok helyette egy tizát.
- Tizát? Az mi?
- Kérem, az már szinte tizátor.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 272 értékelés alapján 2.8 pont) | | |
|
| Pizza Hut | Két ember ebédel a Pizza Hut-ban. Megkérdezi az egyik:
- Mi ez amit eszünk, pizza?
Mire a másik:
- Pizza Hát!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 293 értékelés alapján 2.52 pont) | | |
|
| Készpénz | A fizetés legelterjedtebb formája még ma is a készpénz. A készpénznek sok előnye és hátránya is van. Előnye, hogy mindenhol elfogadják. Kivéve a telefonkártyás telefonfülkét.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 140 értékelés alapján 2.61 pont) | | |
|
| Paprikás | - Mit esznek az afgánok mostanság ebédre?
- ???
- Bombapaprikást!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 361 értékelés alapján 2.8 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|