| | Egyéb viccek| Stradivarius | Hangszerüzletben:
- Egy hegedűt szeretnék vásárolni.
- Milyen hegedűre tetszett gondolni
- Legszívesebben egy Stradivariust választanék.
- Ó, egy Stradivarius bizony nagyon-nagyon sokba kerül!
- Egy használt is megteszi.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 160 értékelés alapján 2.94 pont) | | |
|
| Molekula | A reklámokból tudjuk:
- Kalgonizálás: olyan kémiai eljárás, amelynek során az alumínium fűtőszálról lerobban 10 centi vízkő, és az rögtön csillogni kezd, a háziasszony szemével együtt. Annyira forradalmi eljárás, hogy még a mosógépszerelőnek öltözött statiszták is megdöbbennek, és az ő szemük is csillogni kezd.
- Szilanizálás: egy öt centi vastag pólóból 10 centi vastag pólót csinál. Ha ügyesen, összehajtogatva vesszük fel, ezt a vastagságot testünkön meg is őrzi. Arcunk hozzádörzsölve illatos és puha lesz, ráadásul elmúlik a depressziónk, és boldog, szilanizált háziasszonnyá válunk. Vigyázni kell, mert egy tíz centi vastag pulóverből ötven centiset csinál, így úgy fogunk kinézni, mint egy Michelin gumiember.
- Liposzóma: olyan animált, digitális gömb, ami a digitális háziasszony arcát kisimítja, de a ruhából is eltávolítja a szennyeződést. Sajnos fordítva nem működik, tehát a háziasszony arcáról nem távolítja el a szennyeződést, és a ruhát nem simítja ki. Ezért a mosakodást és a vasalást nem tudjuk megspórolni. Túladagolása esetén arcunk felpüffed, és a ruhából eltűnik az anyag. Labor körülmények között láthatjuk, hogy intelligens, megkeresi a szennyeződést, felismeri, majd magából kiválasztja azt az enzimet, ami kell, eltávolítja a foltot, s környezetbarát módon beépül a növényekbe. A legintelligensebb liposzómák már segítség nélkül jutnak el az 1 millió forintos kérdésig.
- Molekula: minden, ami nem hagyományos. A modern fogkrémek, mosóporok, arckrémek, mosogatószerek mind molekulával működnek, amelyek majd olyan intelligensek, mint a liposzómák, csak nem csíkos színűek. A hagyományos mosóporok például biztos nem molekulával, hanem hagyományosan működnek, vagy ha molekulával is, azok szürkék, s nem a ruhának mennek, hanem nekiütközve a mosópor falának, felrobbannak. A szennyeződés pedig ott marad, s a családban mindenki szomorú. Ezzel szemben a nem hagyományos molekula fehérré varázsolja a fogat, a ruhát s mindent aminek tudatosan nekiütközik. Mondhatni a molekula a modern háziasszony boldogságának a kovácsa.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 340 értékelés alapján 3.29 pont) |
|
|
| Boromir naplója | A gondori Boromir titkos naplója a Gyűrűk Urából:
Első nap:
Elmentem Elrondhoz a Tanácsra. Aragorn fölényeskedik, mint mindig. Azt hiszi, hogy olyan nagy arc, csak azért, mert dugja azt a tünde csajt. Szóval, szerintem csak azért, mert valakinek széles a mellkasa, kidolgozott a teste, és napbarnított arcát férfias borosta borítja, még nem kell, hogy ... mit is? Egy kicsit eltértem a tárgytól. Azt hiszem, csatlakoztam valami küldetéshez, mivel elvonta a figyelmemet Aragorn hatalmas ... bunkósága.
Uuupsz.
Harmadik nap:
Rohadt gyűrű, rohadt küldetés, rohadt szövetség.
Negyedik nap:
Frodo ma elejtette a gyűrűt. Fölvettem, de Aragorn rámparancsolt, hogy adjam neki vissza. Arrogáns fasz. Nem tudom, mit szólna, ha jól tökönverném Gondor Kürtjével...!
Rohadt gyűrű.
Ötödik nap:
Nyilvánvaló, hogy Aragorn furcsán vonzódik Frodohoz. Ha-ha-ha! Samu megöli, ha valamivel próbálkozik.
Hatodik nap:
Aragorn még mindig bele van zúgva Frodoba. "Boromir, add vissza a gyűrűt Frodonak!" "Boromir, hadd vigyem föl én Frodot a Caradhrasra!" "Boromir, meg ne próbáld még egyszer levágni Frodo fejét, amíg ő alszik, hogy te ellophasd a gyűrűt!"
Baromira idegesít, hogy így kivételezik vele.
Tizedik nap:
Mért nem belém van belém zúgva Aragorn?
Tizenegyedik nap:
Kivittem Frodot Mória Bányáiból. Tulajdonképpen bejön nekem. Remélem, nem lesz belőlem perverz hobbitbuzi, mint Windermir bácsikámból. Legalábbis azok után, ami vele történt. Különben Trufa és Pippin is nagyon kis édes...
Egyébként, Gandalf meghalt.
30. nap:
Lothlórien. Galadriel elég jó bőr. Tuti, hogy el volt ájulva markáns, bár kissé mosdatlan férfias valómtól. Legolas megfürdött a szökőkútjában, de megszívta.
Ha-ha. Nagy tünde seggfej. Száz százalék, hogy festi a haját. Egyébkent, van egy pattanás az orrán. Aragorn javasolta, hogy mi is fürödjünk meg. Sajnos, csak később esett le, hogy nem úgy értette, hogy egymással. Hülye Aragorn.
33. nap:
Frodo olyan furcsán viselkedik a gyűrűvel kapcsolatban. Még azt se engedi, hogy megnézzem. Jó, persze, tényleg volt egy kis dulakodás vele, hogy egy pillantást vethessek rá. A földre tiportam és rajta feküdtem, amíg láthatatlanná nem vált. Ellenálltam a kísértésnek, hogy átöleljem (kicsit könnyebb volt, miutan jól orrba vágott). Féltékennyé tettem Aragornt! Ha-ha!
35. nap:
Megöltek az orkok.
Hülye orkok.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 857 értékelés alapján 3.05 pont) | | |
|
| Aki a virágot szereti... | "Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet... legfeljebb egy furcsa ízlésű vegetáriánus!"Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1135 értékelés alapján 3.29 pont) | | |
|
| Szalvéta | Két szalvéta veszekszik. Az egyik megelégeli az észérveket, és kifakad:
- Akarod, hogy képen töröljelek?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 493 értékelés alapján 3.03 pont) | | |
|
| Rák | Két rák beszélget. Azt mondja az egyik:
- Maga is folyami?
- Nem. Tüdő.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 574 értékelés alapján 3.29 pont) | | |
|
| Törött borda | - Uram, ugyebár amikor megvettem Öntől ezt az autót, azt ígérte, hogy mindent pótol, ami eltörik.
- Így van.
- Akkor kérek két fogat és két törött bordát.
- Önnek két bordája is eltört?
- Dehogy, amikor eltört az enyém, dühömben eltörtem a feleségemét is.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 879 értékelés alapján 3.15 pont) | | |
|
| Kakaskukorékolás | Bíróságon:
- Kovács úr, miért verte meg a szomszédját?
- Mert három hónapja kakasokat tart a lakásában.
- Ezért még nem kell megverni.
- Ez rendben volna, ha nem töltöttem volna az utóbbi fél év minden egyes munkanapját a pszichiáteremnél, mert reggelente kakaskukorékolást hallottam...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 309 értékelés alapján 2.93 pont) | | |
|
| Bolond | Egy bolond megy az utcán és egy madzagon húz maga után egy félcipőt. Vele szembe jön egy másik bolond és megszólítja:
- De szép kutyája van! Mi a neve?
- Zuju!
- K-val?
- Nem CS-vel, mint Malvin!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1306 értékelés alapján 3.28 pont) | | |
|
| Tojások a sivatagban | Három tojás megy a sivatagban. Az első azt mondja:
- Előttem a Szahara, hátam mögött van két tojás.
A második ezt mondja:
- Előttem van egy tojás, mögöttem is van egy tojás.
A harmadik ezt mondja:
- Előttem van két tojás mögöttem van két tojás.
Hogy lehet ez ha csak hárman vannak?
- ???
- A harmadik tükörtojás.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 312 értékelés alapján 3.16 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|