| | Egyéb viccek| Az első | A szülészeten az egyik apuka hosszasan fényképezi az újszülött fiát. Megkérdezi az egyik ápolónő:
- Ez az első gyermeke?
- Nem, ez az első fényképezőm.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1706 értékelés alapján 3.67 pont) | | |
|
| Rajtakapott nők | Mit mondanak a nők, amikor rajtakapják őket az ágyban egy másik férfival?
Az angol:
Darling, ha időben tájékoztattál volna mikor jösz haza, elkerülhető lett volna ez a mindkettőnknek kínos helyzet.
A német:
Hans, ma a szokásosnál 4 perccel és 45 másodperccel korábban jöttél haza. Ezt meg kell magyaráznod!
A francia:
Jean, milyen jó, hogy jössz. Jacques már nem bírja tovább.
A svéd:
Te vagy az, Olaf? Én már ugyan kész vagyok, de Sven még szórakozna, csatlakozz.
Az orosz:
Iván, végre egy igazi férfi! Ez itt még fel sem pofozott előtte.
A zsidó:
Izsák, te vagy? De akkor ki a fene fekszik rajtam?
A román:
Kedvesem, ne aggódj, előre fizetett.
A magyar (miközben kiugrik az ágyból):
István, kinek hiszel jobban: nekem, vagy a szemednek?
A cseh:
Pepa, nyugodt lehetsz. Most tudtam meg, hogy ő lesz a főnököd.
A székely:
Kend az összes pálinkát megitta, mi mással tudtam volna megkínálni?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2217 értékelés alapján 3.92 pont) |
|
|
| Beszívnak | Egy srác üldögél otthon, épp tekeri a jointot, egyszer csak csöngetnek. Kiszól:
- Ki az.
- A halál vagyok, érted jöttem!
Hát a srác nem tud mit csinálni, ajtót nyit és ennyit mond:
- Hát ha menni kell, menni kell, de legalább előtte szívjuk el ezt a füves cigit, ha már megtekertem.
A halál rááll, beszívnak, röhögnek, kivannak. Eltelik az idő, a halál megszólal:
- Miért is jöttem?
- Nem tudom - mondja a srác.
- Na mindegy, megyek, későre jár.
A halál elmegy, másnap megint kopogtat az ajtón, a csávó megint épp füves cigit teker.
- Hát Halál, látom megint jöttél, vigyél, nem bánom, de azért ezt a cigit még tegyük el.
A halál megint rááll a dologra, nem siet, amúgy is bejött neki a dolog.
Elszívják a cigit, kutyául kilesznek. Eltelik az idő, megkérdi a Halál:
- Minek is jöttem?
- Fogalmam sincs.
- Akkor megyek, nagyon eltelt az idő.
A Halál elmegy, ám másnap megint kopogtat hősünk ajtaján, aki ezúttal is épp a napi cigijét sodorja. A Halál megszólal:
- Most sietek, úgyhogy szívjuk el azt a cigit, azt már itt se vagyok.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2041 értékelés alapján 4.02 pont) | | |
|
| Póniló | Az egyik színtársulat művésznője gyermekkori élményeiről tart előadást:
- Már ötéves kislány koromban is szerettem lovagolni. Folyton a kis pónilovamon nyargalásztam.
- Figyeld - súgja oda ellenlábasa szomszédjának - már megint fiatalítja magát.
- Miért?
- Pónilovat mondott mammut helyett.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1437 értékelés alapján 3.55 pont) | | |
|
| Ingatlanügynök | Egy ingatlanügynök eladó lakást mutat az egyik vevőnek:
- Ennek a lakásnak van hátránya is, előnye is. Hátránya az, hogy egyik oldalon egy vegyi gyár van a közelben, másik oldalon pedig egy vágóhídra néz.
- Na és mi az előnye? - kérdi a vevő.
- Mindig lehet tudni, merről fúj a szél.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1774 értékelés alapján 3.64 pont) | | |
|
| Szörnyű hét | Egy ruhagyáros meséli a golfklubban egy ismerősének:
- Szörnyű hetem volt! Lementünk Floridába, de 7 nap és 7 éjszaka esett az eső, így a feleségem hitelkártyát ragadott, és több ezer dollárért vásárolt! Aztán hazajöttem, és láttam, hogy az a patkány könyvelőm több millió dollárral átvert. És hogy még ne legyen vége, benyitottam az irodámba, és azt láttam, hogy a fiam az íróasztalomon dugja a legjobb modellemet!
A másik csak legyint erre.
- Azt gondolod, ez is valami? Nekem még rosszabb hetem volt: lementünk az asszonnyal Floridába, de esett az eső, így a feleségem több ezer dollárt elköltött az üzletekben! Amikor hazajöttem, észrevettem, hogy az a patkány könyvelőm több millió dollárral átvert. Ezután benyitottam az irodámba, és azt láttam, hogy a fiam az íróasztalomon dugja a legjobb modellemet!
A másik csodálkozva:
- Veled is ugyanaz történt, mint velem! Miért lenne neked rosszabb, mint nekem?
- Mert én férfiruhákat árulok!!!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1360 értékelés alapján 3.81 pont) | | |
|
| Hajótörött | Vlagyimir, a hajótörött, már legalább 15 éve él egyedül egy lakatlan szigeten. Egyik reggel azt veszi észre, hogy közeledik egy hajó a sziget felé. Gyorsan meggyújtja a jelzőtüzet, integet, kiabál, ennek köszönhetően észre is veszik. A hajó lehorgonyozik, és egy csónak, benne néhány matrózzal elindul a partra. A parton az első tiszt átad Vlagyimirnek egy újságot, és ezt mondja neki:
- A kapitány úr azt javasolja, hogy olvassa el, mik történnek manapság a világban, aztán döntse el, hogy megmentsük-e?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 432 értékelés alapján 4.01 pont) | | |
|
| Dobó István | - Mi a neve?
- Én, kérem Dobó István vagyok!
- De kérem, magát tavaly is itt kezeltük, és akkor még Zrínyi Ilonának hívták!
- Az a leánykori nevem.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2398 értékelés alapján 3.7 pont) | | |
|
| Piramisban | Találnak egy múmiát egy piramisban, de nem tudják, hogy hány éves, ezért egy nemzetközi bizottság vizsgálja a múmiát:
Ezt mondják a franciák:
- Hát olyan 4-5000 éves...
Az angolok:
- Hát olyan 4200-4500 éves...
Az oroszok:
- 4323 éves és 4 hónapos. Bevallotta...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2389 értékelés alapján 3.81 pont) | | |
|
| Virágszerelem | Két virág beszélget:
- Szeretsz?
- Szeretlek.
- Akkor szóljunk a méhecskének!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2855 értékelés alapján 3.64 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|