|
| | Állatos viccek| Okos kutya | Az okos kutya bandukolt a sivatagban, amikor egyszercsak észrevette, hogy egy leopárd rohan felé, amely minden kétséget kizáróan fel akarja őt falni.
Gyorsan elkezdett gondolkodni, mit tehetne. Észrevette, hogy éppen mellette van néhány csont a földön. Gyorsan odament és elkezdett egy csontot rágcsálni.
Mikor a leopárd már közel volt, felkiáltott:
- Hú de finom volt ez a leopárd! Bárcsak lenne még egy itt valahol a közelben!
A leopárd ezt hallva hirtelen megállt, majd rémülten felmászott a legközelebbi fára. Ott ezt gondolta magában:
- Hú ez meleg helyzet volt. Ez a kutya majdnem elkapott.
Igen ám, de volt az egyik közeli fán egy majom, aki látta a történteket.
Gondolta, hogy szerez egy jó pontot a leopárdnál ha elmondja neki az igazságot, hátha azután már nem fogja őt bántani.
A leopárd hallva az igazságot dühösen lemászott a fáról és azt mondta:
- Gyere majom, ülj fel a hátamra és majd meglátod hogy jár az a kutya aki engem lóvá tett!
A kutya észrevette, hogy mi történt és látta a majommal a hátán közeledő leopárdot. Gyorsan elkezdett gondolkodni, hogy vajon mit tegyen. Végül leült a csontok mellé, háttal a közelgő leopárdnak, mintha nem vette volna észre, hogy jön. Amikor már úgy érezte, hogy közel járnak, hirtelen megszólalt:
- Hol a fenébe lehet már az a majom. A majmokban nem lehet megbízni. Már legalább fél órája elküldtem, hogy kerítsen nekem még egy leopárdot...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 10791 értékelés alapján 4.32 pont) | | |
|
| Na persze... | A kismalac elindul új állatokat megismerni. Találkozik az öszvérrel.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok az öszvér.
- Miért hívnak öszvérnek?
- Mert apám ló, anyám pedig szamár.
A kismalac továbbmegy, a bokorból morgást hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a farkaskutya.
- Miért hívnak farkaskutyának?
- Mivel apám farkas, anyám meg kutya.
A kismalac tovább ballag, majd hirtelen zümmögést hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a lódarázs.
- Na persze!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4579 értékelés alapján 4.05 pont) |
|
|
| Vágó István | Két kutya sétál. Elhaladnak egy ház mellett. Az egyik megszólal:
- Te, ez nem a Vágó István háza?
- De igen.
- Megjelöljük?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2767 értékelés alapján 3.61 pont) | | |
|
| Szentjánosbogár | Két szenjánosbogár találkozik. Az egyik teljesen be van kötözve.
- Mi történt veled? - kérdezi a másik.
- Tudod, gyenge már a látásom. Tegnap este megláttam egy gyönyörű nőt, leröppentem és magamhoz szorítottam. Ekkor derült ki, hogy csak egy eldobott cigarettacsikk volt.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3192 értékelés alapján 3.58 pont) | | |
|
| Nem harap a kutya? | Pistike sétáltatja új kutyáját, amikor találkozik Robival:
- Szia! Meg szeretnéd simogatni?
- Nem harap?
- Én is ezt szeretném megtudni!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4080 értékelés alapján 3.88 pont) | | |
|
| Finom rakott krumpli | A zsiráf találkozik a nyuszikával és dicsekedni kezd:
- Te nyuszi, tudod milyen jó, ha ilyen hosszú nyakad van? Amikor a jéghideg üdítő végig csúszik a hosszú nyakadon és hosszabban érzed a hűsítő érzést vagy amikor a finom rakott krumpli lecsúszik a torkodon, az a finom meleg érzés és..
Nyuszika hirtelen közbe vág:
- Te mondd zsiráf, hánytál már?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3957 értékelés alapján 4.07 pont) | | |
|
| Kismalacok | A farkas bekopog a kismalacok háza ajtaján, és ezt mondja:
- Nyissatok ajtót malackáim, én vagyok az anyácskátok és tele a tőgyem friss tejjel!
Mire a malackák:
- Hazudsz farkas! Mi az anyut sörért küldtük!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5200 értékelés alapján 4.03 pont) | | |
|
| Szerencsétlen állat | - Melyik a legszerencsétlenebb állat?
- ???
- A borjú, mert az anyja egy tehén, az apja meg egy barom.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3522 értékelés alapján 3.87 pont) | | |
|
| Kidőlt fa mellett | A nyuszika egy kidőlt fa mellett ácsorog. Arra megy a farkas és megkérdi:
- Te nyuszika! Ki döntötte ki ezt a fát?
- Természetesen én! De azért egy kicsit a medve is segített...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1093 értékelés alapján 3.34 pont) | | |
|
| Lókupec | Lókereskedőhöz odaállít egy felháborodott vevő és azt üvölti:
- Ember! A ló, amit tegnap vettem magától, még az este megdöglött!
- Érdekes - mondja a lókupec. - Ilyet nálam sose csinált...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 466 értékelés alapján 3.48 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|