| | Állatos viccek| Beszélő papagáj | Bemegy egy férfi az állatboltba, és kérdi, hogy van-e beszélő papagáj. A kereskedő odavezeti egy kalitkához, amiben egy hatalmas csőrű papagáj üldögél. Az eladó azt mondja:
- Uram, ez egy csodapapagáj! 20 nyelven beszél!
A férfi elhatározza, hogy kipróbálja.
Férfi: - Do you speak English?
Papagáj: - Yes.
Férfi: - Sprechen sie Deutsch?
Papagáj: - Jawohl!
Férfi: - Hablas Espanol?
Papagáj: - Si!
Férfi: - Parlez vouz Francaise?
Papagáj: - Oui!
A férfi gondolkozik, majd ravaszul megkérdi:
- És héberül beszélsz-e?
Erre a papagáj:
- Nézz csak rá az orromra! Szerinted?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2310 értékelés alapján 3.89 pont) | | |
|
| Vágó István | Két kutya sétál. Elhaladnak egy ház mellett. Az egyik megszólal:
- Te, ez nem a Vágó István háza?
- De igen.
- Megjelöljük?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2767 értékelés alapján 3.61 pont) |
|
|
| Oroszlán kölyök | Az oroszlán kölyök egy embert kerget a fa körül. Az anyja rászól:
- Hányszor mondjam, hogy ne játsz az étellel!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4281 értékelés alapján 3.84 pont) | | |
|
| A hal haja | - Miért nincs a halnak haja?
- ???
- Mert sosem tudná megszárítani...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5114 értékelés alapján 3.61 pont) | | |
|
| A szétvert budi | Összeül az erdei tanács, mert reggel az erdei budi ablakát kitörve találták.
Megkérdi az elnök, ki volt az. Jelentkezik a nyuszika:
- Reggel elmentem a budi mellett, egyszer csak kinyúl a medve, beránt, kitörli velem a fenekét, és kidob az ablakon.
- Jól van! Medve, megcsinálod az ablakot!
Másnap a tanács újra a budi mellett megy el, hát az ablak megint kitörve.
- Ki volt ez?
Jelentkezik a mókus:
- Reggel elmentem a budi mellett, egyszer csak kinyúl a medve, beránt, kitörli velem a fenekét, és kidob az ablakon.
- Jól van! Medve, megcsinálod az ablakot!
Harmadnap a budi sehol, mindenhol deszkadarabok, a WC ripityára törve.
- OK, emberek, ki volt az? - kérdi az elnök rezignáltan.
Jelenkezik a sün...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4746 értékelés alapján 4.22 pont) | | |
|
| Medve a repülőn | A nyuszi, a medve és a varjú utaznak a repülőn.
A varjú egyszer csak odaszól a medvének:
- Hozzál nekem egy whiskyt!
Medve kimegy, visszajön a whiskyvel.
Erre nyuszi is odaszól a medvének:
- Hozzál nekem is egy whiskyt!
Medve kimegy, vissza, felszolgálja.
A varjú odamegy a medvéhez és megcsípi. Semmi reakció.
Nyuszi odamegy belerúg. Még mindig semmi. Varjú ráönti a whisky-t a medve fejére. Semmi. Nyuszi elnyomja a Medve kezén a szivarját.
Erre már feláll a medve, kinyitja az ajtót, és kivágja mindkettőt a repülőből. Zuhannak lefelé, mikor azt mondja a varjú:
- Mondd Nyuszika! Tudsz te egyáltalán repülni?
- Nem.
- Akkor meg minek szemétkedsz a medvével egy repülőn?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2398 értékelés alapján 3.79 pont) | | |
|
| Átlátszó kutya | - Hogy hívják az átlátszó kutyát?
- ???
- Nylon tacskó.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4260 értékelés alapján 3.4 pont) | | |
|
| Hűséges fajta | - Mennyibe kerül ez a kutya?
- Ötezer forintba.
- És hűséges fajta?
- Meghiszem azt! Már vagy ötször eladtam, és reggelre mindig visszajött!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2942 értékelés alapján 3.97 pont) | | |
|
| Répatorta | Nyuszika megy a cukrászdába:
- Csókolom, van répatorta?
- Nincsen, de holnap lesz!
Másnap megy nyuszika megint:
- Van répatorta?
- Van.
- És vannak rajta répadarabkák?
- Nincsenek, de holnap lesznek!
Másnap megint megy nyuszika:
- Van répatorta?
- Van.
- És vannak rajta répadarabkák?
- Vannak.
- És van rajta tejszínhab?
- Nincsen, de holnap lesz!
Harmadnap megint megy nyuszika:
- Van répatorta?
- Van.
- És vannak rajta répadarabkák?
- Vannak.
- És van rajta tejszínhab?
- Az is van rajta! Csomagolhatom akkor?
- Köszönöm, csak érdeklődtem!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4555 értékelés alapján 3.87 pont) | | |
|
| Zsiráfok a kocsmában | Egy kicsi zsiráf és az apja bemennek a kocsmába és elkezdenek inni.
Egyszercsak az apazsiráf elhányja magát és elájul.
Azt mondja a kicsi zsiráf a kocsmárosnak:
- Úgy látszik, Apu ma nem bírja a piát...
Mire a kocsmáros:
- Puma? Azt hittem, zsiráf...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4277 értékelés alapján 3.45 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|