| | Összes vicc| A nő mint webszerver | A nő mint webszerver. Hibaüzenetek és értelmezésük:
-400 Bad Request - a férfi a randira virág nélkül érkezett
-401 Unauthorized - férjnél van
-402 Payment Required - gyertyafényes vacsora
-403 Forbidden - El a kezekkel!
-404 Not Found - Ma a barátnőimmel bulizok!
-405 Method Not Allowed - Hátulról nem engedem!
-406 Method Not Acceptable - Nem veszem a számba!
-407 Proxy Auth. Required - Meg kell kérdezni anyámat!
-408 Request Timeout - Tudod, hogy mióta nem hívtál???
-409 Conflict - Ki volt az a szőke nő, akivel tegnap láttalak?
-410 Document Removed - El akarok válni!
-411 Length Required - Miii? Ezt nevezed te hosszúnak???
-412 Precondition Failed - Miiii? Nincs nálad óvszer???
-413 Request Entity Too Large - EKKORA nekem be nem fér!
-415 Unsupported Media Type - Neeem, négyesben szó sem lehet róla!
-500 Internal Server Error - menstruál
-501 Not Implemented - még sosem feküdt le senkivel
-502 Bad Gateway - ... fúúúúj, sós!
-503 Service Unavailable - Fáj a fejem!
-504 Gateway Timeout - Ennyi?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1100 értékelés alapján 3.34 pont) | | |
|
| Levágott testrészek | Két favágó, Sam és Joe fát vág. Joe-nak a láncfűrész levágja a kezét. Gyorsan kórházba viszik, barátja egy nejlon zacskóban viszi utána a levágott kezet. A sebész megvizsgálja, majd azt mondja a Sam-nek:
- Egyszerű ügy, én a levágott testrészek specialistája vagyok. Jöjjön vissza négy óra múlva.
Mikor Sam négy óra múlva visszamegy, az orvos ezzel fogadja:
- Egyszerűbb munka volt, mint vártam. A barátja lent van a büfében.
Mikor Sam lemegy a büfébe, azt látja, hogy Joe szkanderezik az ápolókkal.
Visszamennek dolgozni, egy hét múlva újabb baleset történik, Joe-nak ezúttal a lábát vágja le a fűrész. Ismét kórház, Sam egy nejlonzsákban viszi a levágott lábat. Az orvos ugyanaz, ezúttal hat órát mond. Hat óra múlva Sam visszamegy, az orvos ismét azzal fogadja, hogy Joe már elment. Sam kimegy az épületből, barátját éppen focizás közben találja.
Egy hét múlva súlyos baleset történik, Joe fejét levágja a fűrész. Ismét kórház, Sam egy nejlonzacskóban viszi a levágott fejet. Az orvos gondterhelten:
- Igen, ez nehéz műtét lesz. Jöjjön vissza 12 óra múlva.
Mikor Sam visszajön fél nap után, az orvos szomorúan mondja:
- Sajnos, a barátja meghalt.
- Doktor úr, ne vádolja magát. Egy levágott fej visszavarrása lehetetlen.
- Nem azzal volt itt a gond. A barátja feje időközben megfulladt a zacskóban...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2081 értékelés alapján 3.68 pont) |
|
|
| Kidobja a baltát | Az öreg székely várja haza a fiát, egyszer csak kopogtatnak. Kérdi az öreg:
- Te vagy az fiam?
Nincs válasz! Kikiabál még egyszer, te vagy az fiam?
Nincs válasz! Harmadszor is kiszól, de mivel nincs válasz, kidobja a baltát. Utána kimegy, hát látja, hogy a fiából áll ki a balta! Kérdi:
- Miért nem szóltál, fiam?
Mire az:
- Hát bólintottam, apám!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3662 értékelés alapján 3.58 pont) | | |
|
| A pápa munkahelye | - Miért jó a pápa munkahelye?
- ???
- Mert csak a halála után találkozik a főnökével.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2456 értékelés alapján 3.97 pont) | | |
|
| Olimpiai érem | A nő olyan, mint az olimpiai érem: Rengeteget küzdessz érte, aztán egy életen át lóg a nyakadon...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2513 értékelés alapján 3.85 pont) | | |
|
| Tűzoltó kutya | - Miért gyújtja fel minden évben a tűzoltó a kutyáját?
- Mert a törzskönyvébe az van írva, hogy évente kötelező oltás.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3544 értékelés alapján 3.65 pont) | | |
|
| Zuhogó esőben | Zuhogó esőben megy a taxis az utasával, aki megjegyzi:
- Uram, tudja, hogy beázik a kocsija a tetőablaknál?
- Tudom.
- Ez mindig így van?
- Dehogy is! Csak ha esik az eső!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1563 értékelés alapján 3.68 pont) | | |
|
| Kórházban született | - Te hol születtél?
- Hát egy kórházban!
- Miért, beteg voltál?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4173 értékelés alapján 3.59 pont) | | |
|
| Próbaszemüveg | A cigány elmegy a szemorvoshoz, mert látászavarokkal küszködik. A szemorvos leülteti a tábla elé pár méterre és így szól:
- El tudja olvasni?
- Nem. - válaszolja a cigány.
Az orvos egy próbaszemüveget tesz fel neki:
- És így?
- Így sem.
Ez így megy egy jó darabig. Mikor a cigány már a legerősebb szemüvegre is rázza a fejét az orvos rákiabál:
- Maga ugrat engem! Nem létezik, hogy még ezzel sem tudja elolvasni!
- Dehogy ugratom én drága doktor úr, én tényleg nem tudok olvasni!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 8080 értékelés alapján 3.89 pont) | | |
|
| Tanórákon | - Móricka, mondd meg, mi történt 1802-ben?
- Akkor született Kossuth Lajos.
- Nagyon jó. És 1805-ben
- Akkor lett hároméves.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 20549 értékelés alapján 4.03 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|