| | Összes vicc| Miért pont anyut? | - Apu miért pont anyut vetted feleségül?
- Hallod szívem, már a gyerek is ezt kérdezi!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2552 értékelés alapján 4.16 pont) | | |
|
| A szétvert budi | Összeül az erdei tanács, mert reggel az erdei budi ablakát kitörve találták.
Megkérdi az elnök, ki volt az. Jelentkezik a nyuszika:
- Reggel elmentem a budi mellett, egyszer csak kinyúl a medve, beránt, kitörli velem a fenekét, és kidob az ablakon.
- Jól van! Medve, megcsinálod az ablakot!
Másnap a tanács újra a budi mellett megy el, hát az ablak megint kitörve.
- Ki volt ez?
Jelentkezik a mókus:
- Reggel elmentem a budi mellett, egyszer csak kinyúl a medve, beránt, kitörli velem a fenekét, és kidob az ablakon.
- Jól van! Medve, megcsinálod az ablakot!
Harmadnap a budi sehol, mindenhol deszkadarabok, a WC ripityára törve.
- OK, emberek, ki volt az? - kérdi az elnök rezignáltan.
Jelenkezik a sün...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4746 értékelés alapján 4.22 pont) |
|
|
| Igazi ritkaság | Interjút készítenek a múzeumigazgatóval. A riporter azt kérdezi:
- És mi az igazi ritkaság az önök múzeumában?
- A látogató...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 407 értékelés alapján 3.96 pont) | | |
|
| Pap és a rabbi | A pap és a rabbi arról beszélgetnek, hogyan kell elosztani a perselyekbe bedobott pénzt.
A pap:
- A fele az Úr házáé, a fele a szegényeké.
A rabbi:
- Én felteszem az egészet egy jó nagy tálcára és feldobom jó magasra, amit az Úr elkap az az övé, ami meg visszaesik az az enyém.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3641 értékelés alapján 3.97 pont) | | |
|
| Protkó | Beácska mondja a nagypapájának:
- Olyan büszke vagyok rád nagypapi!
- Miért, életem?
- Mert amikor az előbb tüsszentettél, a szád elé tetted a kezedet.
- Persze, hogy odatettem. Egyébként megint kirepült volna a protkóm a számból!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 367 értékelés alapján 3.66 pont) | | |
|
| Sarki | A tanárnéni azt mondja az órán:
- Gyerekek, mondjatok valamit, ami lehet sarki!
Felszólítja Pistikét:
- Hát lehet a pingvin, mert az a Déli sarkon él.
- Jól van Pistike, jót mondtál!
Móricka majd kiesik a padból, közben halkan mondogatja:
- Közért! Közért! Közért!
A tanárnéni Gáborkát szólítja fel:
- Hát például a fény. Amit az Északi-sarokon néha láthatunk, az a sarki fény.
- Jól van Gáborka, jót mondtál!
Móricka továbbra is jelentkezik, s közben azt mondogatja:
- Közért! Közért! Közért!
A tanérnéni a Móricka mellett ülő Józsikát szólítja fel. Mivel neki nem jut semmi eszébe, bemondja azt, amit Móricka suttog:
- Hát például a közért.
- Jól van Józsika, jót mondtál!
Móricka erre mérges lesz és elordítja magát:
- A KURVA...
- Jól van Móricka, jót mondtál!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 15678 értékelés alapján 4.13 pont) | | |
|
| Gázszivárgás | - Úgy érzem, ebben a szobában gázszivárgás van.
- Igen? Akkor már értem, hogy miért alszik az anyósom egy hete.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4419 értékelés alapján 3.71 pont) | | |
|
| Medve a repülőn | A nyuszi, a medve és a varjú utaznak a repülőn.
A varjú egyszer csak odaszól a medvének:
- Hozzál nekem egy whiskyt!
Medve kimegy, visszajön a whiskyvel.
Erre nyuszi is odaszól a medvének:
- Hozzál nekem is egy whiskyt!
Medve kimegy, vissza, felszolgálja.
A varjú odamegy a medvéhez és megcsípi. Semmi reakció.
Nyuszi odamegy belerúg. Még mindig semmi. Varjú ráönti a whisky-t a medve fejére. Semmi. Nyuszi elnyomja a Medve kezén a szivarját.
Erre már feláll a medve, kinyitja az ajtót, és kivágja mindkettőt a repülőből. Zuhannak lefelé, mikor azt mondja a varjú:
- Mondd Nyuszika! Tudsz te egyáltalán repülni?
- Nem.
- Akkor meg minek szemétkedsz a medvével egy repülőn?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2398 értékelés alapján 3.79 pont) | | |
|
| Brezsnyev | November hetedikén a párttitkár felhívja Brezsnyev elvtársat és megkérdi:
- Szabad-e egy ilyen nagy ünnepen mint a mai, nemi életet élni?
Brezsnyev elgondolkodik, és azt mondja:
- Igen elvtárs, szabad. Csak ügyelni kell arra, hogy ne okozzon nagyobb örömet az ünnepnél...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2514 értékelés alapján 3.89 pont) | | |
|
| Skinhead könyvesbolt | A cigány bemegy a skinhead könyvesboltba, és megkérdezi:
- Ady van?
- Nincs.
- Petőfi van?
- Nincs.
- Babits van?
- Nincs.
- Hát akkor mi van?
- Kalasnyikov.
- És az mit írt?
- Cigányt.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 13411 értékelés alapján 3.95 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|