| | Összes vicc| Szűz cigánylány | - Meddig szűz a cigány kislány?
- ???
- Amíg erősebb az öccsénél, gyorsabb a bátyjánál, az apja pedig börtönben van!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 11100 értékelés alapján 4.01 pont) | | |
|
| Kevés vagy | Kevés vagy, mint... beszólások:
- Kevés vagy, mint vulkánnak a nyári eső!
- Kevés vagy, mint sünben a dauer!
- Kevés vagy, mint dobostortában a ritmus!
- Kevés vagy, mint matchbox-ban a gázolaj.
- Kevés vagy, mint szöcskében a lengéscsillapító!
- Kevés vagy, mint legális cigi az ukrán határon!
- Kevés vagy, mint hóemberben a vérkeringés!
- Kevés vagy, mint lakatlan szigeten a tömegverekedés!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2217 értékelés alapján 3.62 pont) |
|
|
| Biztosítás katonáknak | A frissen bevonult katonák biztosítást is köthetnek. Az egyik biztosítási ügynök minden évben többszörös mennyiségű katonai biztosítást ad el, mint a második helyezett, ezért a főnöke titokban kihallgatja, milyen módszerrel veszi rá a katonákat a biztosítás megkötésére:
- Nézze uram, ha megköti ezt az életbiztosítást, akkor ha meghal a harcmezőn, a biztosító 200.000 dollárt fizet a családjának.
Biztosítás nélkül ugyanebben az esetben a hadsereg fizet a családjának, de csak 3.000 dollárt!
Mit gondol, csatában kit küldenek előre? Aki kötött életbiztosítást, vagy aki nem?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2645 értékelés alapján 3.68 pont) | | |
|
| Az egész üveg vodka | Egy orosz üzembe ellenőrzés érkezik Moszkvából, az ellenőrzés vezetője kérdi az egyik munkást:
- Na, Tovarics, ha megiszik maga fél deci vodkát, tud azért még dolgozni?
A munkás erre, hogy miért ne, persze, hogy tudok még azért dolgozni.
- És ha megiszik fél literrel?
- Tudok még akkor is.
- És ha megissza az egész üveget?
- Miért, most talán nem dolgozom?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2417 értékelés alapján 3.99 pont) | | |
|
| Giliszta apuka | A kis giliszta megkérdezi az anyját:
- Anyu, hol van apu?
- Elment horgászni, kisfiam. - hüppögi sírva az anyja.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4390 értékelés alapján 3.59 pont) | | |
|
| Székely és a Viagra | Az öreg székely bemegy a kocsmába, és kér egy felest. Egy pár fiatal ott vidámkodik, majd összesúgnak, hogy hogyan toljanak ki az öreggel.
Szépen kivárják, és egy alkalmas pillanatban bedobnak egy Viagrát a pálinkájába. Az öreg komótosan felhajtja. Kis idő multával kimegy a WC-re. Ahogy jön vissza, látják, hogy összevissza van vizelve a nadrágja.
Kérdezik tőle:
- Mi történt magával bátyám?
- Kimentem, elővettem, hát láttam, hogy nem az enyém, és visszatettem.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6573 értékelés alapján 4.17 pont) | | |
|
| Van-e élet a halál után | - Van-e élet a halál után?
- Hát persze! Gondoljunk csak Napóleonra, Picassóra, Néróra... Ők mind meghaltak, mi viszont élünk!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1243 értékelés alapján 3.62 pont) | | |
|
| Kínai sztiptíz-táncosnő | - Hogy hívják a kínai sztiptíz-táncosnőt?
- ???
- Fél Csecse Kinn Csüng.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3945 értékelés alapján 3.87 pont) | | |
|
| Óceán | - Pistike, melyik óceán ez? - kérdezi a tanár a térképre mutatva.
A fiú mélyen hallgat.
- Így van! Ez a Csendes-óceán!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5229 értékelés alapján 3.92 pont) | | |
|
| Játék tűzoltóautó | Egy fickó meglát egy kis piros gyerekkocsit az úton. Egy tűzoltósapkás kiskölyök ül benne, és egy nagy kutya húzza. Ahogy közelebb ér, látja, hogy a kutyának a heregolyóira van kötve a kötél, amivel a kis játék tűzoltóautót húzza.
Megszólítja a kiskölyköt:
- Hé, kisfiú, fogadok, hogy jobban húzna a kutyusod, ha a nyakára kötnéd a kötelet a heregolyói helyett!
- Lehet - jön a válasz, de akkor nem lenne szirénám!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1356 értékelés alapján 3.67 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|