| | Összes vicc| Mobiltelefon | Több férfi ül a klub öltözőjében, edzés után. Hirtelen egy mobiltelefon csengője szólal meg az egyik padon. Egy férfi felveszi, majd beköszön:
- Halló!
- Kevesem, én vagyok, - szólal meg egy női hang. A klubban vagy?
- Igen.
- Kitűnő. Csak két utcányira vagyok tőled. Most láttam egy gyönyörű perzsa bundát. Csodálatos. Megvehetem?
- Mennyibe kerül?
- Csak 300.000 forint.
- Hát jól van, vedd meg, ha annyira megtetszett...
- Óh, szivikém, az előbb megálltam a Mercedes autószalon előtt és megnéztem a 2004-es modelleket. Az egyik bizony nagyon megtetszett. Beszéltem az eladóval, aki igen jó árajánlatot adott... és tudod, már ki kéne cserélni azt a BMW-t, amit tavaly vettünk...
- Mennyiért adja?
- Csak 16 millió forint!
- Rendben van, de ezért az árért minden extrát is rakass bele.
- Oh, de mielőtt szétvágnák a vonalat, még valami...
- Mi az?
- Lehet, hogy ez soknak tűnik, de átnéztem a bankszámláinkat és... Ma reggel megálltam egy ingatlanközvetítő előtt és az a ház eladó, ami tavaly annyira tetszett nekünk... Emlékszel? Uszodával, szép sziklakerttel, egy holdnyi parkkal, mögötte a hegyekkel...
- Mennyit kérnek érte?
- Csak 130 milliót... nagyon jó ár, és tudom, van annyi pénzünk a bankban...
- Rendben van, menj és vedd meg, de először ajánlj fel csak 120 milliót érte...
- Jó, szívem. Köszi. Később majd találkozunk. Szeretlek, édesem.
A férfi lecsukja a mobiltelefon tetejét felnyújtja azt a magasba és megkérdezi a többiektől:
- Tudja valaki, kié ez a telefon?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6395 értékelés alapján 4.28 pont) | | |
|
| Elveszett óra | Elvesztettem az órámat. A becsületes megtalálónak adok tíz percet.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3518 értékelés alapján 3.53 pont) |
|
|
| Fekete macskák | Két fekete macska beszélget:
- Már reggel tudtam, hogy peches napom lesz!
- Honnan?
- Egy fekete sportkocsi ment át előttem az úton.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5246 értékelés alapján 3.59 pont) | | |
|
| Tolltartó | - Hogy hívják a félénk tolltartót?
- ???
- Attól-tartó...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3638 értékelés alapján 3.73 pont) | | |
|
| Indián nevek eredete | Az indián fiú kérdezi az anyját:
- A bátyámat miért hívják Felkelő Nap-nak?
Az indián asszony:
- Mert felkelt a nap mikor megfogant.
Újra kérdez a fiú:
- És a nővéremet miért hívják Szökkenő Biká-nak?
Az anya:
- Mert akkor szökkent a bika mikor megfogant. De miért akarsz mindent tudni Lyukas Gumi?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 5191 értékelés alapján 3.87 pont) | | |
|
| Körte és alma | - Palika, mid van, ha az egyik tenyeredben három alma és négy körte, a másikban pedig három körte és két alma van?
- ???
- Rohadt nagy kezed.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 530 értékelés alapján 3.88 pont) | | |
|
| A rabbi fia | A zsidó rabbi fia megszerzi a jogosítványt. Odamegy apjához, elkérni az autót.
- Ajánlok egy üzletet. - mondja az apja - Ha levágatod a hajad, viheted a kocsit.
- De apa, annak idején Sámsonnak is hosszú haja volt, Mózesnek és Jézusnak is! - próbálkozik a fiú.
- Igaz, de ők mindenhová gyalog mentek.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1821 értékelés alapján 3.81 pont) | | |
|
| A feleség feneke | Az irodában az egyik kopasz dolgozó megunja, hogy mindenki a kopasz fején élcelődik. Egyik nap, amikor az egyik kolléga megsimogatja a fejét, és így szól: "Pont olyan érzés, mintha a feleségem fenekét simogatnám", cselekvésre szánja el magát. Ő is végigsimít a saját fején, és az mondja:
- Most, hogy mondod... Tényleg olyan, mint a feleséged feneke.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3225 értékelés alapján 4.28 pont) | | |
|
| Semmi látnivaló | - Menjen tovább, nincs itt semmi látnivaló! - mondja a rendőr.
- Újságíró vagyok, látnom kell, mi történik!
- Azt mondtam, menjen! A részleteket holnap majd úgyis elolvashatja az újságban.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2475 értékelés alapján 3.6 pont) | | |
|
| A pap gallérja | Egy ateista férfi leül a metrón egy pap mellé, és csodálkozva látja, hogy a pap gallérja fordítva van. Mivel még sosem látott papi gallért, megszólítja:
- Uram, fordítva van a gallérja.
- Tudod, fiam, én atya vagyok, ezért hordom így.
- Hát, nekem is van gyerekem, mégis rendesen hordom a galléromat!
- Igen, de én sok ember atyja vagyok!
- Nézze, nekem is van négy fiam, három lányom meg egy csomó unokám, mégis rendesen hordom a galléromat!
- Fiam, én több száz ember atyja vagyok!
Emberünk kicsit elgondolkodik, majd megszólal:
- Azt hiszem, akkor inkább a nadrágját kellene fordítva hordania!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1587 értékelés alapján 3.7 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|