| | Pikáns viccek| Pinokkió szálkái | Pinokkió elmegy az orvoshoz.
- Doktor úr, kérem segítsen. A barátnőm folyton panaszkodik, hogy a nemi szervem tele van szálkákkal, és így nagyon fáj neki.
A doki hümmög, végül azt a tanácsot adja, hogy smirglivel csiszolja le a kellemetlenkedő szálkákat.
Egy hét múlva összetalálkoznak az utcán.
- Na, bevált a smirglis módszer? Jobb így a barátnőjének?
- Barátnő? Kinek kell az? - legyint egyet Pinokkió.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 319 értékelés alapján 3.93 pont) | | |
|
| Szív | Biológia órán Pistike majd kiesik a padból, úgy jelentkezik. Végre a tanító néni észreveszi és felszólítja. Mi van kisfiam, mit szeretnél mondani?
- Csak azt szeretném kérdezni, hogy a szívnek van-e lába?
- Ejnye, ejnye Pistike. Nem rég tanultunk a szívről. Hogyan kérdezhetsz ilyen butaságot?
- Akkor nem értem tanító néni! Tegnap este lefekvés után, akkor miért ismételgette édesapám hangosan, hogy: "Szívem, tedd szét a lábakat"?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2769 értékelés alapján 3.84 pont) |
|
|
| Balerina | Egy kocsmába bemegy egy nő. A karjával elkezd integetni és kéri a tagokat, hogy vegyenek neki egy stampedlival. A hónalja szőrös, nincs leborotválva.
Hátul egy már beivott öreg letesz pénzt a pultra és mondja a pincérnek, hogy adjon egy italt a balerinának.
Kis idő múlva a nő megint integet és kéri, hogy valaki megint vegyen neki egy másikat.
Megint az öreg tesz le pénzt a pultra és mondja a pincérnek, hogy adjon egy másikat a balerinának.
A nő megint kap egy italt, de a pincér megkérdezi az öreget, hogy miért hívja balerinának?
Az öreg így válaszol:
- Aki ilyen magasra tudja enelni a lábát, az biztos balerina...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2499 értékelés alapján 3.56 pont) | | |
|
| Egy ágyban | Három homoszexuális egy éjjel egy ágyban aludt. Másnap azt mondja a jobb szélső:
- Jaj, olyan rosszul aludtam. Azt álmodtam, hogy valaki össze-vissza rángatja, húzkodja a farkam.
Erre a másik szélső:
- Jé, én is ugyanezt álmodtam!
Erre a középső:
- Én meg azt, hogy síelek...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3071 értékelés alapján 3.93 pont) | | |
|
| Két gyerekkel | Egy nagyon csúnya nő két gyerekkel sétál az utcán. Odamegy hozzá egy fickó, és megkérdezi:
- Ezek az Ön gyerekei?
- Igen.
- Ikrek?
- Dehogy is. Az egyik 11 éves, a másik csak öt. Mégis miért gondolta, hogy ikrek?
- Csak azért, mert maga olyan csúnya, hogy el se tudtam képzelni, hogy valaki kétszer is lefektesse...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1624 értékelés alapján 3.57 pont) | | |
|
| Ne hozzon zavarba | Az apa leül beszélgetni a 18 éves fiával:
- Fiam, azt hiszem elég nagy vagy már, beszélgessünk arról meddig mentél el már nővel, a seggét már fogtad?
- Na, de édes apám ne hozzon zavarba!
- De a mellét már csak fogtad?
- Na, de édes apám ne hozzon zavarba!
Hát akkor milyét fogtad már lánynak?
- A fülét!
- És mit mondtál neki?
- Azt, hogy szopjál bazdmeg.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3497 értékelés alapján 4.07 pont) | | |
|
| Óvszerautomata | Felirat egy Londoni pub mellékhelyiségében található óvszerautomatán:
"Mindenben megfelel az angol szabványoknak!"
Alatta macskakaparással:
"Akárcsak a Titanic."Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1854 értékelés alapján 3.53 pont) | | |
|
| Házassági stádiumok | A házasság 3 stádiuma:
1. A Híradót nézitek utána.
2. A Híradót nézitek közben.
3. A Híradót nézitek helyette.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1837 értékelés alapján 3.51 pont) | | |
|
| Szakmai ártalom | - Ha a teniszjátékosok szakmai ártalomként teniszkönyököt kapnak, miben szenvedhetnek a nőgyógyászok?
- Csőlátásban...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 1786 értékelés alapján 3.41 pont) | | |
|
| Erdei manó | A jómódú gazdának van 11 gyermeke, és már nem szeretne több utódot. Elmegy a bölcs erdei manóhoz, aki mindig mindenre tudja a megoldást, és megkérdezi tőle, hogy mit kell tennie, ha már nem akar több gyereket.
- Egyél répát!
Hazamegy, eszi a répát, 9 hónap múlva jön a 12-dik gyerek. Visszamegy a manóhoz.
- Nem használ, amit tanácsoltál!
- Ettél répát?
- Ettem.
- Vizet ittál rá?
- Nem.
- Itt a hiba!
Hazamegy a gazda, eszi a répát, issza vizet. A 13-dik gyerek megszületése után kétségbeesetten rohan újra a manóhoz, aki higgadtan kérdezi:
- Répát ettél?
- Igen.
- Vizet ittál rá?
- Igen.
- Mézet szürcsöltél desszertnek?
- Azt nem.
- Na, ez volt a baj!
Megint hazamegy, eszi a répát, issza a vizet, szürcsöli a mézet, de a 14-dik gyerek csak megszületik megint, 9 hónap után.
- Répa volt?
- Volt.
- Víz?
- Az is.
- Méz?
- Az is volt.
A manó gondolkodik, majd kérdi:
- Te, basztál otthon az asszonnyal?
- Persze!
- Jaj, hát azt nem szabad!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 401 értékelés alapján 4.23 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|