|
| | Közlekedés viccek| Fémgolyók | Két ember utazik a villamoson. Az egyik két fémgolyót forgat a markában. A másik megkérdi:
- Ezt meg miért csinálja?
- Mert megnyugtat.
- Engem viszont baromira idegesít!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 246 értékelés alapján 2.81 pont) | | |
|
| Bicajjal | Gazsi vágtat le bicajjal a hegyről. Elé ugrik egy rendőr:
- Állj meg, Gazsi! Nincsen lámpád!
- Ugorj, rendőr! Fékem sincsen.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3180 értékelés alapján 4.24 pont) |
|
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|