| | Állatos viccek| Szájharmónika | Egy repülőgép lezuhan a sivatagban, csak egy ember éli túl. Már 3 napja bolyong a sivatagban, mikor oroszlánok jönnek és körbeveszik. Gondol egyet az ember, előveszi a szájharmónikáját, mivel most úgy is meghal, eljátszik egy utolsó dalt. Csodák csodájára, mikor elkezdett játszani, az oroszlánok mind leültek köré és ámulva hallgatták a zenét. Kicsit később arra jött egy másik oroszlán, és egy pillanat alatt felfalta az embert. Erre megszólal az egyik oroszlán:
- Látjátok, nem megmondtam hogyha megjön a süketnéma akkor vége lesz az előadásnak?Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3357 értékelés alapján 3.91 pont) | | |
|
| Macska és egér | A macska, és az egér bemennek a kávéházba. A pincér kimegy és kérdezi:
- Mit hozhatok Önnek uram?
Egér:
- Mondjuk egy kis sajttortát, és 3dl kólát.
Odafordul a pincér a mácskához:
- És Önnek uram?
Macska:
- Á, nekem csak egy kis tejszínhabot az egérre!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3458 értékelés alapján 3.72 pont) |
|
|
| Nyuszika és a rókamama | A nyuszika odamegy a rókalyukhoz és bekiált a rókakölyköknek:
- Anyátok itthon van?
- Nincs.
- Szerencséje mert megkefélném.
Másnap megint arra jár és bekiált:
- Anyátok itthon van?
- Nincs.
- Szerencséje mert megkefélném.
Harmadnap megint arra jár:
- Anyátok itthon van?
Pechjére a rókamama kirobban a lyukból, és elkezdi kergetni. Nyuszika fut, fut de nem bírja lerázni. Hirtelen átugrik két szorosan egymás mellett álló fa között. A rókamama utána, de beszorul. A nyuszika megfordul, megkerüli rókamamát és kajánul vigyorogva így szól:
- Tudod, ha már egyszer megígértem a kölyköknek...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4102 értékelés alapján 3.84 pont) | | |
|
| Újságolvasó kutyák | - Az én palotapincsim újságot olvas!
- Tudom.
- Ki mondta?
- A németjuhászom.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4081 értékelés alapján 3.69 pont) | | |
|
| Laza... | A sas és a sólyom azzal lazulnak befüvezve, hogy leugranak a sziklafalról, majd amikor már majdnem földhöz érnének, kiterítik szárnyaikat, és felemelkednek. Arra jár a medve:
- Szasztok, megpróbálhatom én is?
- Hát persze....
Medve leugrik... a sas utánaszól:
- Te medve, te tudsz repülni?
- Nem...
- Lazaaaaa, nagyon lazaaa...Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3912 értékelés alapján 3.62 pont) | | |
|
| Kenyérmorzsa | Két hangya egy-egy kenyérmorzsát tol az úton. Arra megy az elefánt, odaszól neki az egyik hangya:
- Fogadjunk, hogy nem tudod feltenni a fejedre ezt a kenyérmorzsát!
Az elefánt felrakja, mire odaszól neki a másik hangya:
- De fogadjunk, hogy nem tudsz ráállni erre a másik kenyérmorzsára!
Az elefánt rááll, mire a két hangya fetrengve a röhögéstől:
- Vazze, mekkora szendvics!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 6052 értékelés alapján 3.99 pont) | | |
|
| Répát kérek | A nyúl bemegy a boltba, és kér a medvétől két répát.
- Nincsen! - válaszolja a medve.
A nyuszika szomorúan elkullog. 2 óra múlva bemegy a boltba:
- Két répát kérek!
- Nincs, de ha még egyszer bejössz, és kérsz 2 répát, kilapítalak egy kalapáccsal, és a kutyáknak adlak vacsorára!!!
A nyuszika elkullog, és 2 óra múlva újra bemegy a boltba:
- Van kalapács?
- Nincs.
- És kutyák?
- Azok sincsenek!
- Akkor kérek két répát!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 4633 értékelés alapján 4.13 pont) | | |
|
| Kutya van otthon | Cseng a telefon. Csak a kutya van otthon, ő veszi fel a kagylót.
- Vau! - jelentkezik barátságosan.
- Tessék? - szól egy döbbent hang a vonal túlsó végén.
- Vau! - ismétel készségesen a kutya.
- Halló, nem értem! - kiáltja kétségbeesetten a férfihang.
Mire a kutya mérgesen:
- Akkor betűzöm, V, mint Viktor. A, mint Aladár, U, mint Ubul!Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 3692 értékelés alapján 3.93 pont) | | |
|
| A tücsök és a hangya meséje | A hangya egész nyáron szorgalmasan gyűjtögetett, a tücsök pedig csak henyélt és muzsikált. Aztán jött a tél. Hideg volt, fújt a szél, és gyakran esett a hó is. Meg is döglött mind a kettő.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2811 értékelés alapján 3.49 pont) | | |
|
| Csődör és kanca | A csődör és a kanca megy ki az istállóból. A csődör udvariasan előreengedi a kancát:
- Menj csak előre, én majd fedezlek.Szerinted hány pontos volt ez a vicc? Értékeld!
(Eddig 2737 értékelés alapján 3.59 pont) | | |
|
|
| | A Te weboldaladon is megjelenhet minden nap a Nap Vicce! (Ami itt van eggyel feljebb!) | | Ingyen van, és jó neked! Csak egy HTML kódot kell beillesztened az oldaladba, és máris megjelenik rajta a Nap Vicce! (Minden nap automatikusan új vicc lesz rajta). (Részletek...) |
|